טיים אאוט timeout

אימון אישי – ג'ני קפלן

| מאת: מערכת Time Out

רחמים? לא כאן: הכירו את ג'ני קפלן - מאמנת אישית שתוציא לכם את המיץ עד שתצליחו להידחס לסקיני ג'ינס. וזה עוד עלול להיות ממכר

קורעת. ג'ני קפלן (צילום: יולי גורודינסקי)

שם: ג'ני קפלן

גיל: 31

מוטו: תתאמנו עם ג'ני – תיראו ותרגישו WOW

סוג אימון: אימון תנועתי פונקציונלי, הנפת קטלבלס, רצועות כושר HUMAN TRAINER ואימון מחזורי אינטנסיבי -HIIT ו־TABATA.

השיטה: פיתחתי שיטת אימון ייחודית – WOW YOUR BODY – שמשלבת אימון תנועתי חדשני ופונקציונלי, הנפת קטלבלס, רצועות כושר ואימון מחזורי אינטנסיבי – כדי לאפשר לכל מתאמן להיכנס לכושר מדהים ולהשיג גוף חטוב, מוצק ומעוצב, חזק מבפנים ומבחוץ, יפה וסקסי, בריא וגמיש, וכל זה בזמן הקצר ביותר. למקסום התוצאות אני מציעה גם יעוץ והכוונה בתחום התזונה ועוזרת להתאים את התפריט למטרות המתאמן.

מדד זיעה: גבוה! באימון כל הגוף עובד כמכלול, תוך שילוב העבודה אירובית ואנאירובית בזכות התרגילים המיוחדים שישאירו אתכם מלאי אנרגיה. תתכוננו להרבה מחמאות כבר בתקופה הקרובה.

למי זה מתאים: לכולם. לנשים ולגברים שרוצים להיכנס לכושר מצוין ולהגיע לתוצאות מרשימות וגוף חזק מבפנים ומבחוץ. מיועד גם לכאלה שאינם בכושר, לנשים בהיריון, לאתלטים וגם לשיקום אחרי פציעות שונות.

הפרטים היבשים: 160־220 ש"ח לאימון אישי או זוגי (בבית או בפארק), 50־80 ש"ח לאימונים קבוצתיים, 054-4238824 (ובפייסבוק wow your body)

וככה זה נראה:

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0