טיים אאוט timeout

מזיעים ונהנים: מירוץ הלילה של תל אביב יוצא לדרך

| מאת: שני הררי

מירוץ הלילה של תל אביב יתקיים בפעם השישית ב-28.10. אתם עוד בבית?

ממהרת? מירוץ הלילה של תל אביב

אם לרגע חשבתם שאת הערב של יום שלישי האחרון של חודש אוקטובר תבלו ברביצה, גרבוץ ונשנוש על הספה מול הטלוויזיה, יש לנו חדשות בשבילכם. כדאי שתתחילו להתאמן כבר מלפני חמש דקות, כי זו השנה השישית שבה יתקיים מירוץ הלילה ברחובות תל אביב.

רק אפתים בעלי אפס מצפון ועור של פיל יישארו בבית כאשר 52 אלף איש ירעידו את רחובות העיר ועוד אלפים רבים אחרים יעמדו בשולי הדרך ויעודדו אותם. לאורך המסלול יוצבו במות מוזיקה, די.ג'ייז ודוכני אופנה. כל העסק יעמוד בסימן Glow&Glory וילווה באלמנטים זוהרים ומאירים כאילו מדובר במסיבה לשרירי התאומים. המירוץ, שמאורגן על ידי עיריית תל אביב וחברת כפיים, יוזנק בכיכר רבין, יסתיים בספורטק וייחתם בהפנינג ענק. השנה, כדי להקל על הרצים, יחולק המירוץ לחמישה מקצים שיוזנקו בשעות שונות לאורך הלילה (הראשון בשמונה בערב בול). את כל הפרטים הרלוונטיים על מסלול המירוץ אפשר לקרוא באתר העירייה ובאתר המירוץ – ולנו רק נותר לקוות שעם כל ארוחות החג נצליח לשרוד עד סוף אוקטובר.

Night Run Tel Aviv

28.10 150־180 ש"ח. להרשמה

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5