טיים אאוט timeout

משחקי הרעב

| מאת: רתם איזק

בסוף השבוע תתקיים אליפות ישראל בכושר גופני. אנחנו שם בשביל החתיכים

בימי פוסט החג, שבהם רובנו מנסים להבין איך בדיוק מתחילים להזיז את הישבן ספוג המצה־ברייט שלנו מהספה ושואלים את עצמנו האם מרתון "מד מן" נחשב ספורטיבי או לאו, יש כאלה שעבורם כושר הוא דרך חיים, ואת כל הלייפסטייל הזה הם יגיעו להשפריץ במאורע אחד שווה במיוחד. ביום חמישי הקרוב תתקיים במרכז הספורט באוניברסיטת תל אביב אליפות ישראל בכושר גופני, שתציג במשך יומיים את מיטב גופותיהם וגופותיהן של בני ובנות ישראל, עת ייקחו חלק במשחקי ה־Ready for action.

מרשים. אליפות הכושר של ישראל (צילום: יהודה שמח)

מרשים. אליפות הכושר של ישראל (צילום: יהודה שמח)

התחרות, שמתקיימת זו השנה הרביעית, תבחן את יכולת המתחרים והמתחרות להתמודד עם משימות מגוונות שכוללות את כל מרכיבי הכושר הגופני מול מגוון אביזרים ותרגילים מעולם הרמת המשקולות והאתלטיקה, כמו עליות מתח, הליכה על הידיים, מכרעים, טיפוס בחבל, שחייה ואפילו הנפת צמיגי משאיות (תחביב נחמד שכזה, כמו סריגה).

הזענו רק מלהסתכל. אליפות הכושר של ישראל (צילום: יהודה שמח)

הזענו רק מלהסתכל. אליפות הכושר של ישראל (צילום: יהודה שמח)

המתחרים על התואר הנחשק (ופרסים בחסות ריבוק בסך כולל של 35,000 ש"ח) כבר מתאמנים חודשים לאירוע, אבל הקהל העצל מוזמן לבוא בספונטניות ולהיכנס בחינם, להתמנגל עם פריקים של הדבר במתחם סדנאות התנסות, בתחומים המרכיבים את הענף, כמו קרוספיט (השיטה שגם ייבאה את התחרות ארצה) או התעמלות קרקע, ונוסף על כך ללגום בירה תוך כדי עידוד אלה שיטבעו בזיעתם, תרתי משמע.

כך זה יראה:

 

חמישי־שישי (24־25.4), 9:00־16:00, מועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב (כניסה משער 10)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 167a735dbd523