טיים אאוט timeout

העיקר הכיכר: הדפסים מושלמים עם כיכרות תל אביביות

| מאת: שני הררי

אילנית שמיע, בוגרת בצלאל, גורמת לכיכרות העיר להיראות כמו הדבר הכי מגניב שראינו בסדרת הדפסים חדשה. הימור שלנו: בקרוב תוכלו לראות אותה בכל סלון תל אביבי

  • https://static2.timeout.co.il/media/2018/01/sizes/2_H_wo_680_382.jpg
מזהים את הכיכר? הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

ידוע שתל אביב היא עיר נפלאה לשוטטות רגלית ("זיכרון דברים", מישהו?), אבל מעטים הפכו את התחביב הזה לאמנות. אילנית שמיע – מאיירת, מעצבת ועיתונאית בדימוס – היא אחת מהם. את הדברים שהיא ראתה במהלך 17 שנות טיולים רגליים בעיר היא תרגמה לסדרת הדפסים המוקדשים לכיכרות בתל אביב, בהן הבימה, רבין, מסריק והכיכר הלבנה.

דירה להכיר: הבית הכי יפה ברחוב אילת
חנות קטנה ומטריפה שדוגלת בצרכנות אקולוגית
תנוחת הלוחמת: הכירו את מלכות האינסטגרם החדשות 

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

הסדרה היא תוצר של עיבוד ומיצוי של תצלומים והדפסי טקסטיל שיצרה שמיע בשנים האחרונות והדפיסה על בגדים בעיצובה. ההדפסים, בגודל A3, מגיעים ארוזים בגליל קרטון ויכולים להיות מתנה או מזכרת מצוינים, גם (ואולי דווקא) כשאף חג משמעותי לא נראה באופק.

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

הדפס של אילנית שמיע. צילום: יח"צ

שמיע, המתגוררת בתל אביב כבר 17 שנה, היא בוגרת בצלאל. בין טיול לטיול היא הספיקה להיות בעלת בוטיק במרכז בעלי מלאכה, לעצב תלבושות למופעי מחול ולהשתתף בתערוכות צילום קבוצתיות. כיום היא בעלת מותג אופנה עצמאי ובלוג אינסטגרם מאויר.

איפה משיגים? אסופה בשוק הפשפשים, מרכז באוהאוס בדיזנגוף
טווח מחירים: 120־180 ש"ח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0