טיים אאוט timeout

עבודת יד: האמנית שתכין לכם בולבול בהתאמה אישית

| מאת: מיכל ישראלי

נועה מגדסי הייתה אמנית, עד שהחליטה להתמסר לפיסול נרות, סבונים, פסלונים ודילדואים בצורת איברי מין בהזמנה אישית. מביך אתכם? בעיה שלכם. היא נהנית מכל רגע

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/04/sizes/DSC00502_h_wo_680_382.png
מתלה בגדים בעיצוב נועה מגדסי

״אני מאמינה שצריך לעסוק במה שאתה אוהב – ואני אוהבת את האיבר הזה״, מסבירה נועה מגדסי, 34, את הבחירה לעסוק בפיסול איבר המין הגברי ואת הפיכתו לנרות ריחניים, סבונים, פסלונים או דילדואים – לפי בקשת הלקוחות. ״תמיד נדהמתי ממנו, מאיך שרגע אחד הוא מכורבל ורגע אחר פתאום נשלף החוצה. זה גם משקף ניגודים אצל האדם – רגע אחד הוא סגור ורגע אחר פתוח״.

נר ריחני בעיצוב נועה מגדסי

נר ריחני בעיצוב נועה מגדסי

עיצובים של נועה מגדסי

עיצובים של נועה מגדסי

את העניין שלה, שהוא בעיקרו אסתטי ולא מיני, לקחה מגדסי איתה ללימודי האמנות ובמהלך התואר הראשון בשנקר והתואר השני בבצלאל המשיכה לעסוק בנושא. “בשנקר אוהבים בולבולים. הם מאוד פתוחים וליברליים, אבל באיזשהו שלב אומרים לך – די, יש עוד דברים חוץ מבולבולים. אמרו לי שכאמנית אני לא יכולה להיות שטחית. מתנת הפרידה שלי למורים בשנקר הייתה פסלונים של בולבול ששמתי לכל אחד מהם בתא, כנקמה״. בסופו של דבר מגדסי נפרדה מעולם האמנות לטובת עיצוב פונקציונלי, ועם שותפה רועי ירון היא מציעה מוצרים שונים בעיצוב אישי ובעבודת יד, חלקם הוכנו על פי תבניות של גברים שאת זהותם היא מסרבת להסגיר.

נועה מגדסי

נועה מגדסי

ספרי על תהליך היצירה.

“מגיעים אליי בעיקר גברים שרוצים לתת מתנה לבן או לבת הזוג שלהם. בשביל לנטרל את המבוכה אני מדברת איתם בטלפון ומסבירה את התהליך: אני מורחת על הגוף חומר שמתייבש תוך כמה דקות ויוצר תבנית ולתוכו אני יוצקת את החומר המבוקש. כשהשפה לא נבוכה, ההסתכלות לא נבוכה״.

bulbulz.com
890־1,100 ש"ח לפריט בהתאמה אישית, 110־360 ש״ח למוצרים מוכנים

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0