טיים אאוט timeout

יריד העיצוב "קלמר" יחזיר אתכם לספסל הלימודים בסטייל

| מאת: שני הררי

קבוצת העיצוב והטיפוגרפיה אאא מציגה את קלמר: יריד עיצוב שמוקדש לשיכוך פתיחת שנת הלימודים האקדמית באמצעים אסתטיים. גם שפרה קורנפלד תפתח שם דף חדש

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/10/sizes/Untitled-1_H2_wo_680_382.jpg
יריד קלמר. צילום: יח"צ

האם אתם נמנים עם חוג הסובלים מדכדכת אחרי החגים ומהחזרה ללימודים, לעבודה ולחיים בכלל? אם כן פתחו יומנים, רשמו לפניכם והדגישו במרקר את קלמר, אירוע עיצוב ויריד חזרה ללימודים שמבטיח להפוך את הייאוש לא רק ליותר נוח, אלא בעיקר ליותר אסתטי. לאירוע אחראיים קבוצת העיצוב אאא – בית לטיפוגרפיה עברית, והמפיקה והאוצרת לימור יוסיפון־גולדמן, שמלבד ליקוט פריטים יפים, דאגו לתוכנית אמנותית שלמה המבוססת על די.ג'יי סט חי של מיכאל כהן ועל תערוכת עפרונות מעוצבים.

"האירוע פונה בעיקר לסטודנטים, אבל כל חובבי העיצוב באשר הם ימצאו בו עניין", אומר אברהם קורנפלד, הרוח החיה מאחורי אאא. ביריד יוצעו למכירה לא רק קלמרים, אלא גם מכשירי כתיבה, מוצרי נייר, ספרי עיצוב, תיקים, ארנקים ומגנטים מבית היוצר של אאא ושל חנויות ספרים ועיצוב נוספות, בהן שופו, פאלפ, בעלי המלאכה, סיפור פשוט ועוד.

סיבה מספקת לבקר ביריד היא האפשרות לערוך היכרות עם קו חפצי העיצוב הטרי של אאא, שהושק בראש השנה. תחת המטרייה "אאא חפצים" מוצעים פריטים ואביזרים כגון כריות, מחברות, ניירות דבק, קוביות עץ, תיקי בד ומגנטים בעיצוב מתוחכם אך נטול מאמץ על טהרת העברית. לצורך הקמת הקו החדש הצטרפה לצוותו של קורנפלד, המונה שישה מעצבים נוספים, אחותו הבכורה ובוגרת "האח הגדול" שפרה קורנפלד, האחראית על עיצוב המוצרים. "כולם יודעים עליה המון דברים, אבל דווקא את זה שהיא מעצבת מוכשרת ובוגרת תואר בעיצוב תעשייתי בצלאל כמעט אף אחד לא יודע", אומר קורנפלד האח בגאווה.

קלמר – אירוע עיצוב ויריד חזרה ללימודים, 10־200 ש"ח, קפה לאביט, שד' תרס"ט 4 תל אביב, חמישי (3.11) 18:00־22:30

3 פריטים ששווה לפתוח איתם דף חדש

מחברת עם נוכחות

מחברת מעוטרת בשכפולי יהלומים היוצרים דפוס גרפי מרהיב, להענקה השראה יומיומית ולתיעול יצירתי של רגעי שיעמום המחץ בשיעורים. אפילו הגודל שלה אלגנטי (A5).

Pudish,י35 ש"ח

מחברת של Pudish. צילום: יח"צ

מחברת של Pudish. צילום: יח"צ

מאסקינג טייפ מנחם

עד כמה שזה נשמע הזוי, מסתבר שאפשר לשאוב נחמה גם מאובייקט משרדי אפרורי כמו מאסקינג טייפ. מומלץ להידוק ניירות ופתקיות ולאיחוי לבבות שבורים.

אאא, 42 ש"ח

מסקנטייפ מעודד. צילום: יח"צ

מסקנטייפ מעודד. צילום: יח"צ

קלמרים חתיכים

גם אם הפעם האחרונה שהגעתם לשיעור עם כלי כתיבה שאינו לפטופ הייתה בכיתה ג' – קלמרי העור הללו שווים את ההשקעה ולו רק בזכות היותם אלגנטיים ועל זמניים. במקסימום תוכלן לאפסן בהם את הדיסק און קי.

Pulp,י129 ש"ח לקלמר קטן, 149 ש"ח לקלמר גדול

קלמר של Pulp. צילום: יח"צ

קלמר של Pulp. צילום: יח"צ

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 3ecc2108d89e