טיים אאוט timeout

עשרת המעצבים שאנחנו הכי מחכים להם בשבוע האופנה של תל אביב

שבוע האופנה של תל אביב שנוחת עלינו ב-9 במרץ מבטיח שלא יהיה משעמם. קבלו עשרה מעצבים מוכשרים ששווה לצפות להם

 • 1

  קום איל פו

  במידה רבה השם שהיה חסר עד כה בלוח התצוגות של שבוע האופנה של תל אביב. בנוסף לדבקות בעקרונות הפוליטיים, הפמיניסטיים והאיכות הבלתי מתפשרת אימץ בשנים האחרונות המותג שהוקם ב־1987 גם גישה אופנתית מתקדמת שפתוחה לשינוי והתנסויות חדשות מדי עונה. בהתאם לסוג כזה של אופנה אינטליגנטית ואמיצה, הציפייה ממנה היא להשאיר על המסלול מסר מהדהד או לכל הפחות חומר למחשבה. 

  סגור
 • 2

  רונן חן

  הצטרפותו של המעצב הותיק מעוררת סקרנות בעיקר בהתחשב בעובדה שמדובר במעצב שמתמקד בפרקטיות, כזה שהבגדים שלו משדרים יותר נגישות ויום יומיות מאופנה שמוצגת על מסלולים. חן עתיד להעלות קולקציה חורפית שתסכם 20 שנות עשייה, ומצהיר מראש שתהיה קריאייטיבית יותר ותצא בעתיד כקולקציית קפסולה במהדורה מוגבלת לרכישה.

  עוד
 • 3

  דורית בר אור

  לפני שהחלה מסורת שבועות האופנה המתחדשת הייתה ידועה דורית בר אור בעיקר כשחקנית ומתלבשת טובה. האירוע הראשון לפני כשנתיים היה זה שברא את הדימוי הציבורי שלה מחדש כמעצבת. למרות שהמותג שלה מפעיל חנות בנווה צדק באופן קבוע הפעילות הסדירה של בר אור בשוק היא שקטה, משל היא שומרת את כל כוחה והאמירה שלה לתצוגה השנתית שם היא מעלה באופן קבוע חפלה שמהולה בגינונים של זוהר זר. 

  עוד
 • 4

  דורין פרנקפורט

  המעצבת הישראלית והתל אביבית ביותר, במובן הכי חיובי של ההגדרה, השאירה רושם אדיר עם תצוגת המסלול הראשונה שלה, שבה פסעו הדוגמניות לרקע צלילי "כמו צמח בר" והצליחו לעורר התרגשות אמיתית בקהל. הרגישות של פרנקפורט לסביבה שבה היא יוצרת מבטיחה שלא משנה מה יהיה נושא ההשראה, לא נוכל לשכוח בעת התצוגה שלה שאנחנו בשבוע האופנה של תל אביב, שוב, במובן החיובי של התחושה.

  עוד
 • 5

  סמפל

  המותג שזכה לחשיפה התקשורתית הגדולה ביותר ולאהדת המעצבים הגורפת בשבוע האופנה אשתקד ובכך הפך לאחד העוגנים המצופים בלוח המציגים. צמד האחיות נופר מכלוף ועינב זיני פשוט מצליחות לייצר אופנה טובה עם קולקציות שמרגישות רלוונטיות ברמה בין לאומית, למרות שמקום הפעולה שלהן הוא למעשה בחדרה. אבל גיאוגרפיה היא לא באמת פקטור, והמוצר הסופי מצליח להיות נחשק בלי שמץ ניכר של מאמץ. 

  עוד
 • 6

  משכית

  מותג המורשת האייקוני ביותר בתולדותיה של האופנה הישראלית חזר לחיים השנה על ידי המעצבת הצעירה שרון טל ושיחרר לפני כחודשיים קולקציית מחווה ראשונה לדגמי הארכיון המזוהים של בית האופנה שהיה שילוב בין מפעל ממשלתי להצלחה בין לאומית גדולה. הסקרנות בנוגע לטיב האוסף שיוצג בשבוע האופנה רק גדלה מכיוון שבבית עדיין לא ששים לחשוף האם יהיה מדובר בקולקצייה של משכית דור ההמשך או במסע חצי־נוסטלגי נוסף במנהרת הזמן.

  עוד
 • 7

  ששון קדם

  בשני סבבי התצוגה הקודמים הוכיח המעצב המיומן והותיק שבכוחו להעלות שואו מסוג שונה, בעל אנרגיות שקטות, כמעט מדיטטיביות. קדם צפוי להציג קולקציית סתיו־חורף שחוקרת את ההקשרים בין שילוב של צורות גיאומטריות ועטיפת גוף האישה, כשאפשר לצפות לעוד מופע של וירטואוז בפיסול חופשי ביריעות גדולות של בד.

  עוד
 • 8

  RIMAROMANO כחלק מקטגוריית ה־Up and coming

  מוזר מעט לחשוב שנתיב יוחאי, חצי מהמותג רימה רומנו (הקרוי על שם שותפתו) ישתתף בקטגוריה המוקדשת למעצבים עולים – שהרי מדובר במעצב ותיק ועטור ניסיון בקבוצה ששמה מרמזת על חשיפת כשרונות צעירים ולא מוכרים. כך או כך, המותג החדש שבו הוא שותף צפוי להביא אנרגיות מהזן הקודר שלא נצפו באירוע בשנים קודמות.

  עוד
 • 9

  שי שלום

  המעצב הפועל כמעט בסתר, בתפירה אישית עבור לקוחות בסטנדרטים גבוהים של גזירה וגימור יציג לראשונה לצד אוסף הגברים שהועלה בשנתיים הקודמות גם קולקציית נשים ובכך יהיה אחד הראשונים להעלות אוסף מעורב שהאינטראקציה בין שתי החטיבות שלו, כמו גם התרגום של האיכויות שהציג בקולקציית הקודמות לקווים נשיים, מעוררות ציפייה.

  עוד
 • 10

  דניאלה להבי

  בשנים קודמות היה למותג האביזרים של להבי נוכחות על המסלול של שבוע האופנה בשיתופי פעולה עם דורין פרנקפורט, שדוגמניותיה צעדו על המסלול בנעליו. השנה הוא יציג לראשונה באופן עצמאי ולמרות שעדיין לא ברור באיזה אופן והאם הפעם שיתוף הפעולה יהיה בקטגוריית הבגדים שיתנו רקע לאבזרים עצמם, בלבבות כולם תיזכר מייסדת הבית שהלכה לעולמה בחודש דצמבר האחרון וחסרונה יורגש באירוע.

  עוד

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0