החרוסת מחווירה

האפליקציה "קריוקי פסח" תהפוך את הסדר שלכם למדכא קצת פחות

קריוקי לפסח
קריוקי לפסח
3 באפריל 2014

התסריט הזה חוזר על עצמו מדי שנה בליל הסדר: הדודה דוחקת בכם להצטרף לשירה, כבר קראתם את השורות של משה רבנו, של רבי טרפון וההוא שלא יודע לשאול, ואפילו החסה נרדמה מתחת למגבת. אם החלטתם לחזור אל התופת גם השנה, כדאי שתכירו את "קריוקי לפסח" – האפליקציה שאמורה להעביר לכם את הסדר קצת יותר בנעימים.

מדובר באפליקציה שמעניקה ליווי מוזיקלי לערב הארוך ועושה היכרות עם הלחנים והמילים של שירי החג המסורתיים. היא זמינה בחמש שפות – עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית, וכוללת גרסת קריוקי (בלי שירה) ואת גרסת השיר המלא (שירה בליווי פסנתר). לאחר שתבחרו בשפה הרצויה לכם, תוכלו לבחור שיר מתוך תשעת להיטי ליל הסדר המוצעים ולהצטרף לשירה.

תוך כדי השמעת השיר הנבחר תוכלו לצפות באנימציה מעט אפלה ומוזרה, באווירה המדכדכת משהו של הסדר. בחרתם לרוץ על כל השירים מההתחלה עד הסוף? דמותו של נסיך מצרי תתקדם על ציר ההשמעה ותעריך כמה זמן נותר לכם עד האוכל.

"קריוקי לפסח" אמנם הושקה כבר בשנה שעברה, אבל רק כעת היא מותאמת לאייפונים, ותמורת 3.90 ש"ח תוכלו לרכוש אותה באפסטור (החל מגרסה iOS 4.3) ובפליי סטור של האנדרואיד. באווירת החג, עשרה אחוזים מהרווחים יועברו למשפחות נזקקות. בינתיים הלייק הבודד שהעניק עמוד הפייסבוק הרשמי של האפליקציה הוא לבנימין נתניהו. אנחנו רוצים להאמין שמדובר באירוניה משובחת.