העונה החדשה של "הטובות לקרב" נקטעה בגלל הקורונה

העונה הסתיימה במפתיע שלושה פרקים לפני הזמן, אבל אלו אפילו לא החדשות הרעות באמת: בעונה הבאה ניפרד משתי דמויות מרכזיות

"הטובות לקרב"
"הטובות לקרב"

העונה הרביעית של "הטובות לקרב" עלתה לאוויר בתחילת אפריל, והשמחה הייתה גדולה. דיאן, בוזמן, לוקה ושאר החבורה תמיד מתוסרטים באופן אקטואלי המתחבר לאירועי המציאות, מה שמעניק לסדרה ערך מוסף והופך את הצפייה בה למהנה במיוחד. אלא שכבר שבועיים צופים ברחבי העולם מחכים לפרק השמיני, שבושש להגיע.

ובכן, אין לנו חדשות טובות. מתברר שהפקת הסדרה נעצרה שלושה פרקים לפני הסוף בשל הקורונה, והיא לא תתחדש עד לעונה הבאה (שכבר הוכרזה). רמז לבאות קיבלנו יחסית בתחילת העונה, כשעל הצוות נכפתה הפסקה שנבעה מקשיי הקורונה (הסבר לכך קיבלנו בסוף אחד הפרקים, במן שיחת זום בין חברי הקאסט).

"הטובות לקרב"
"הטובות לקרב"

סיום העונה טרם זמנה, בפרק מפואר במיוחד על ג'פרי אפסטין, הותיר את הצופים עם שתי שאלות מרכזיות שלא נפתרו: תעלומת תזכיר 618, ועתידה של החברה תחת מי שרכשו אותה. כזכור, השותפים בדיוק קיבלו הוראה לקצץ 20 אחוז מהעובדים שלה, בדיוק כשהם צללו לתעלומת אפסטין. לא ברור מה יעשו הכותבים עם התסריטים לשלושת הפרקים שלא צולמו, אבל אם יחליטו להשתמש בהם, הם בוודאי יצטרכו לשלב בתוכם התייחסות לווירוס הקורונה.

העונה החמישית, למרבה הצער, תסבול מחסרונה של לוקה. כוש ג'אמבו, השחקנית שמגלמת אותה, הודיעה על פרישתה מהסדרה. רוברט ומישל קינג, יוצרי הסדרה, הביעו תקווה שג'אמבו תחזור לכמה פרקים כדי שיוכלו לסגור את כל קווי העלילה שלה, שנקטעו בגלל הקורונה. ג'אמבו אמרה כי אם הלו"ז יאפשר זאת, היא תחזור בעונה הבאה כדי לעשות את זה.

לוקה היא לא הדמות היחידה שנאבד: דלרוי לינדו, שמשחק את אדריאן בוזמן, הודיע גם הוא על פרישה מהתוכנית עוד בפברואר האחרון. לפי הדיווחים, הוא עזב כדי להשתתף בדרמה של ABC,י"Harlem’s Kitchen". כמו במקרה של ג'אמבו, גם כאן מקווים בני הזוג קינג כי הוא יחזור לפרק או שניים על מנת לסגור את קווי העלילה שלו.