טיים אאוט timeout

Imperial Craft Cocktail Bar

054-4764464
צילום: יח"צ
כתובת:
הירקון 66
תל אביב יפו
מפה
שעות פתיחה:
ראשון־שבת
18:00־3:00

כל האירועים בImperial Craft Cocktail Bar

  • הכל
  • היום
  • מחר
  • בסופ"ש
  • בשבוע הקרוב
  • בחרו טווח זמנים
  • הכל
החל מיום:
עד יום:
חפש
סגור
לא נמצאו אירועים להצגה, אנא חפשו בטווח תאריכים אחר

ביקורת: אימפריית הטינדר

נעה עמיאל לביא רצתה לשתות בסטייל ולהתחכך בתוצרת חוץ אז היא התלבשה יפה ויצאה לאימפריאל, אבל מצאה את עצמה מוקפת בדייטים משמימים. לפחות הדרינקים והאוכל היו טובים
| מאת: נעה עמיאל לביא

את מושכת גרביון ניילון במעלה הרגל, מורחת אודם בוהק ומשפריצה בושם יוקרתי מבקבוקון שרכשת בחג האחרון באמצעות שוברים מהעבודה. רוח פורעת את שערך בעודך מהדסת על עקבים מערבה, אך בלב מקוננת ציפייה שלפחות הערב תחגגי כמו הליידי שאת, כשביד האחת תאחזי קוקטייל ובשנייה תסמני באצבע לתייר לשבת לידך בכיסא הריק.

אנחנו מושכות דלת כבדה שמפרידה בין הלבנט הפראי לתרבות מהוגנת ונכנסות לאימפריאל קוקטייל בר, שנבחר לאחד מ־50 הברים הטובים בעולם. מארח בשלייקעס מושיב אותנו בפינת הבר, אולם מספיק להעיף מבט חטוף מסביב כדי לנפץ את תקוותנו הראשונה, שכן מתברר כי נקלענו לחזון המציאות המדומה של טינדר. זוגות־זוגות של דייטים מזנים שאפילו האגרונום המבריק ביותר לא היה חושב להכליא מקיפים אותנו. ניכר כי המכנה המשותף של רבים מהם הוא שהחליקו והוחלקו ימינה. משמאלנו מתרברב גבר צעיר בזיכיון שיש לו לרשת רמי לוי וזוכה למבט משתאה מצד הבחורה. מימיננו אישה שנדמה כי נפלטה הרגע מגואה נראית מהורהרת לגבי הגבר בעל הפדחת הדלילה שהגרילה הערב. בניגוד למוניטין של המקום אנחנו סופרות שלושה תיירים זרים בלבד, והם אינם מפגינים עניין רב בזולת.

אימפריאל. צילום: בן יוסטר

אימפריאל. צילום: בן יוסטר

בצר לנו אנו פונות לטיפה המרה. לגימה מקוקטייל גימלט מירטל, שמורכב מג׳ין, סוביניון בלאן וסירופ הדסים, נותנת תחושה קלילה וחמצמצה כמו מינגלינג בערב גאלה נוצץ. הקוקטייל גט לוסט המגיע קפוא וגרוס הוא ערבוביה של רום לבן, מרטיני ביאנקו, קרם דה קקאו, תה מאצ׳ה, הורצ׳טה ודבש. הבטנו בחשדנות על קשית המתכת – כאן זה עניין של אידיאולוגיה – ותהינו כיצד שוטפים אותה. מנת הסביצ׳ה (דג ים, קארי פסיפלורה, מנטה, קרם פרש ופאפאדם) מענגת ופריכה, והשרימפס בטמפורה ברוטב צ׳ילי מתגלה כנשנוש אידאלי.
צוות המקום יעשה הכל כדי להעניק ללקוחות חוויה בינלאומית, אולם קשה להתעלם מחוסר הקורלציה בין הבר ליושבים בו, שסודקת את הפאסון שנראה לפתע מיוזע ומתאמץ.

הווייב: בר מתקופת היובש פוגש ערב גאלה

מרים: קוקטייל ״גימלט מירטל״

מוריד: קהל לא אחיד שמעורר משבר זהות

מתנגן: ג׳אז אמריקני עם טוויסט עדכני

סך הכל: 410 ש״ח לשתי סועדות ועוד 60 ש״ח טיפ

האפי אוור: 50 אחוז הנחה על המשקאות ב־18:00־20:00

מה חוגגים: מאץ' בטינדר

 

		  
now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0