המלצה אחת ביום: WC שוברים את האמ-אמא של האוזןבר המשופץ

שיר השנה. מתוך הקליפ "היינו מסטולים" של WC (צילום ובימוי: אסף שפיר)
שיר השנה. מתוך הקליפ "היינו מסטולים" של WC (צילום ובימוי: אסף שפיר)

רגע אחרי שזכו בשיר השנה של רדיו הקצה עם הסינגל "היינו מסטולים" ורגע אחרי שהאוזןבר מסיים להשתפץ, מגיעים הערב אריה הספרי ואבשלום הספרי לרסק לכם את הלילה ולשלוח את המועדון לסבב נוסף של שיפוצים. תנו לעצמכם בראש

29 בדצמבר 2021

רגע אחרי שהדהימו וזכו בשיר השנה של רדיו הקצה עם שיר המחאה הבלפוריסטי "היינו מסטולים", ורגע אחרי שהאוזןבר סיים להשתפץ, מגיעים אריה הספרי ואבשלום הספרי – WC בשבילכם – לפרק הלילה את הבמה החדשה והמדונדשת באוזן באירוע חגיגי וחשוב מכך – חינמי.

עבור WC, שהפכו השנה להרכב המחאה המוביל והאהוב בארץ, זו בסך הכל הופעה גדולה שלישית במספר אחרי שהפציצו לפני כחודשיים את הבארבי והעיפו אותו גבוה באוויר ואחרי שכבשו את הבמה האלטרנטיבית באינדינגב ונתנו פייט יפה למרסדס בנד שהופיעו באותו זמן בבמה המרכזית. צמד האחים הוציא באוקטובר סינגל חדש ומצוין, "ערים קרות", ויש לקוות שהאלבום או לפחות ה-EP כבר בדרך.

כך או כך, ההופעה הערב אמורה להיות סוחפת כתמיד, עם התמהיל המדויק והאגרסיבי של טכנו ורוק, ומיד אחריה יעלו חברי רדיוטריפ המעולים לדי.ג'יי סט בכיכובם של מיקסמונסטר וסקולמאסטר, מה שמבטיח מסיבה שתתן לכם חזק בראש עמוק לתוך הלילה. באוזןבר מעריכים שאחרי הערב הזה יצטרכו לצאת למקצה שיפוצים נוסף, ואנחנו שותפים להערכה הזאת. יאללה. אתם יודעים שאתם רוצים את זה.

>> WC + רדיוטריפ, 21:00, אוזןבר, קינג ג'ורג' 48