"הסופרנוס" חוזרת: כל מה שצריך לדעת על הפריקוול החדש

"הסופרנוס" פורצת הדרך שהסתיימה ב-2007 עושה את דרכה לקולנוע בפריקוול שנקרא (בינתיים) "The Many Saints Of Newark". היכן יתרחש ואלו מהדמויות האהובות יחזרו?

הסופרנוס
הסופרנוס

"הסופרנוס" עושה את דרכה לקולנוע עם פריקוול חדש שזכה לשם הזמני "The Many Saints Of Newark". יוצר הסדרה דייויד צ'ייס מיקם את הפיצ'ר בניוארק, ניו ג'רזי, בתקופת המהומות בשנות ה-60'. בין הקבוצות האתניות שנאבקו זו בזו היו האפרו-אמריקאים והאיטלקים, והמלחמות בין הגנגסטרים של כל אחת מהן היו קיצוניות במיוחד.

מתוך הסופרנוס
מתוך הסופרנוס

את התסריט לפריקוול של "הסופרנוס" כתבו צ'ייס והתסריטאי הוותיק לורנס קונר, שכתב גם הוא ב"סופרנוס". כמה מהדמויות האהובות מהסדרה יופיעו בסרט, אך הפרטים נותרו עמומים בשלב זה. כפי שאבחנו באתר "דדליין", תקופת הזמן שנבחרה מרמזת על כך שבסרט ישתתף אביו של טוני סופרנו (ג'יימס גנדולפיני המנוח), ג'ובאני "ג'וני בוי", המנהיג הקודם של המשפחה (שגילם בסדרה ג'וזף סיראבו). לצדו תשתתף כנראה גם גרסה צעירה של אשתו ליביה (שגילמה בסדרה ננסי מרצ'נד) ודודו של טוני, ג'וניור, ששיחק דומיניק קיינסה.

סצינת הסיום של "הסופרנוס" הרחשה בדיינר מקומי, שם נפגשו טוני, כרמלה ובנם איי.ג'יי. הבת מדו נראית מתקרבת למסעדה, ואז אדם שקודם צפה בטוני מהבר נכנס לשירותים. פעמון הכניסה מושך את תשומת לבו של טוני, והמסך הוחשך בפתאומיות. הסיום הפתוח הזה, שהעלה אינספר השערות בנוגע לגורלו של טוני, הותיר את המעריצים מבולבלים ולא מרוצים. אלו שהתאכזבו אולי יימצאו נחמה רבה בסרט המתוכנן.

הסדרה פורצת הדרך שודרה ב-HBO בין השנים 1999-2007 במשך שש עונות. היא זאת שסימנה את HBO כרשת טלוויזיה איכותית, ובהתאם זכתה "הסופרנוס" זכתה ב-21 פרסי אמי וחמישה פרסי גלובוס הזהב.

[interaction id="5aa4fcf5e24806082f7b1301"]