הסטרנגלרס יופיעו בישראל בקיץ

להקת הרוק הבריטית המשפיעה תגיע אלינו באוקטובר במסגרת סיבוב ההופעות “The Definitive Tour”. במקביל ישחררו הסטרנגלרס ריליס של שבעת האלבומים הראשונים שלהם

הסטרנגלרס (צילום: באדיבות concerto)
הסטרנגלרס (צילום: באדיבות concerto)
3 ביוני 2018

הסטרנגרלס, להקת הרוק הבריטית המשפיעה, תגיע לישראל באוקטובר הקרוב. הגיחה הקצרה תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות “The Definitive Tour”, ובמקביל אליו תשחרר הלהקה ריליס של שבעת האלבומים הראשונים שלה (אחד מהם הוא אלבום לייב). ההופעה הייתה אמורה להתקיים ביוני ונדחתה עקב בעיות לוגיסטיות, אך הכרטיסים שנרכשו יהיו תקפים למועד החדש – 16 באוקטובר.

הסטרנגלרס (The Stranglers, או החונקים אם תעדיפו), הוקמה ב-1974 בשם "The Guildford Stranglers" – ועשתה פאנק. בהמשך שינו חברי הלהקה את סגנונם לרוק אלטרנטיבי, ועם השנים הפכו לאחד מהרכבי הרוק המשפיעים שיצאו מבריטניה.

עוד הופעות שוות שקורות פה בקרוב:
אליס אין צ'יינס 
אזיליה בנקס
דה לה סול וארסטד דבלופמנט

>> מדריך ההופעות השלם לקיץ 2018

שלושת האלבומים הראשונים של הלהקה יצאו במרווחי אטרף של כשנה בין אחד לשני, והנפיקו להיטים כמו "Peaches" ו-"No More Heroes". כמו בפנטזיה של כל להקה בתחילת דרכה, המבקרים לא ממש התחברו לקלידים הפסיכדליים ולנגיעות הג'אז שהגיעו מכיוון המתופף – אבל אצל המעריצים המצב היה אחר לגמרי. הלהקה המשיכה לשחרר להיטים בקצב ולהופיע בלי סוף, ובשנות ה-80 שכללה את ההצלחה של עצמה עם להיטים כמו "Golden Brown" ו-"Always The Sun".

הסטרנגלרס תחזקו את הדימוי האנטי ממסדי שלהם שנים רבות, אבל בשנים האחרונות חבריה התמזגו בממסד ואפילו הופיעו בתכנית של ה-BBC – שכל השנים סרבה להשמיע אותם – ברויאל אלברט הול.

← הסטרנגלרס, בארבי, קיבוץ גלויות 52 תל אביב, שלישי (16.10), 210 שקל במכירה המוקדמת