אחרי הופעה, כשהאדרנלין בשיאו: לבר הזה הולכת זוזו גינזבורג

זוהר (זוזו) גינזבורג. צילום: מיכאל אלברז פרייה
זוהר (זוזו) גינזבורג. צילום: מיכאל אלברז פרייה

"העיר שלי" - מדור שבו בוחרות דמויות עירוניות מוכרות את המקומות האהובים עליהן. והפעם: הרוקרית המעולה שתופיע בקרוב בפסטיבל "המגבר" בתחילת החודש במרכז ענב. מתברר שלילידי אילת לוקח זמן להסתגל לים התיכון, אבל זה קורה

1. NOOK

יש לי אהבה מאוד גדולה לאסתטיקה, אופנה ועיצוב. אחת החולשות שלי זה דברים מיפן והתרבות היפנית באופן כללי, כל דבר שמגיע משם פשוט נראה יותר טוב, מרגיש יותר טוב והופך את הבית לקצת יותר יפה. את ״נוק״ הכרתי לפני 12 שנים וזו חנות מושלמת שכל דבר בה מעורר השראה, במיוחד המחברות שאני כותבת בהן רעיונות ומילים לשירים. בתקופה שהייתי סטודנטית ולא היה לי כסף בכלל, איכשהוא לקנות קרמיקה יפנית היה נראה לי מאוד לגיטימי ויותר משמח מלשלם חשבונות.
מלכי ישראל 5

NOOK. מתוך האתר
NOOK. מתוך האתר

 

2. תוצרת הארץ

בית קפה האגדי שפתוח בכיכר מסריק ויש בו אווירה של פעם בקטע הכי טוב שיש. הרבה מהלקוחות הקבועים מכירים ויש שם סוג של פרלמנט מצחיק כזה עם אנשים בגילאים מאוד שונים אחד מהשני. למישל הבעלים (שהוא סוג של כוכב רוק) הייתה חנות תקליטים בסבנטיז בקריית שמונה, ויש לו טעם מעולה, אז כל הזמן יש שם מוזיקה מושלמת לטעמי. ובנוסף לקפה הטעים יש שם גם גיטרה בכניסה, למקרה שלמישהו בא לנגן (נגיד אני).
שדרות מסריק 12

תוצרת הארץ. מפייסבוק
תוצרת הארץ. מפייסבוק

3. חוף הקשתות

בתור ילדה שגדלה בקיבוץ ליד אילת, היה לי מאוד מוזר ללכת לים התיכון. זו חוויה שונה מאוד מהים האדום. יש גלים, יש מדוזות, יש סחף ויש מלא מטקות. עד הצבא בעצם, כמעט לא יצא לי להגיע לים התיכון וממש לא אהבתי אותו. אבל אחרי כל כך הרבה שנים בעיר, שכבר מרגישה לי כמו בית, מצאתי את עצמי מאוד אוהבת את החופים של תל אביב ובעיקר את אלה המרוחקים כמו חוף הקשתות המושלם! כשאני מגיעה לשם, זה כבר ליום שלם.

חוף הקשתות (גבעת עליה). צילום: רמי רפנר, מתוך אתר פיקיויקי
חוף הקשתות (גבעת עליה). צילום: רמי רפנר, מתוך אתר פיקיויקי

4. ריבר סטודיו

חדר החזרות האהוב עליי בעיר העיקר בזכות קובי כהן הבעלים שלו והמגברים הישנים. קובי הוא איש סופר מיוחד שחוץ ממוזיקה גם חובב מטוסים ישנים שהוא מזמין באינטרנט ובונה אותם בעצמו ונוסע לכל מיני מקומות בארץ להטיס אותם. עד לא מזמן, מסביב לכל הקירות של החדר, הייתה רכבת ישנה וסופר מגניבה שהוא היה מפעיל לנו בזמן חזרות, וממש משקיע במיצב הזה עם עצים ושלטים והכל. צילמנו שם את הקליפ הראשון שלי ״בי.בי קרים״ , אפשר לראות שם את אוסף המטוסים וכל הארט המשוגע.
רבינצקי 7

5. K bar

הבר המושלם, למרות שלפעמים הוא צפוף מאוד. תמיד יש בו אווירה שאני אוהבת. כמובן שזה גם קשור לכמויות הזמן שביליתי בשסק. אבל אני מאוד מעריכה מקום ששם לב לפרטים ולוקח את עצמו ברצינות. יש בבר הזה משהו מאוד Cozy ומצד שני הכי סטייל. כמעט תמיד יש שם מוזיקה שאני אוהבת, כיף לבוא לשם מוקדם ולראות את המקום מתמלא ואז לברוח בשיא, או לחלופין להגיע מאוחר אחרי הופעה כשיש הרבה אדרנלין ואין סיכוי להירדם.
הרצל 4

זוזו גינזבורג תשתתף בפסטיבל "המגבר" הראשון שייערך בין 1-3 בדצמבר במרכז ענב בתל אביב ותארח את נומקה. עוד יופיעו בפסטיבל: קורין אלאל (אורחת הילה רוח), דנה ברגר (תארח את דניאלה ספקטור), הזאבות (יארחו את קיקי מלינקי), זואי פולנסקי (תארח את אור אדרי) ו- deaf chonky (יארחו את רסקו). מידע וכרטיסים כאן