וזה בדוק: כך מצאתי בשעה טובה את הבוץ שמעלים לי חצ'קונים

חברת המערכת שלנו מוכנה להישבע שהיא מצאה שיטה חדשה להעלמת חצ'קונים והגיע הזמן לשתף את הידע עם העולם. אז קבלו את המוצר שעוזר לה לעבור ימים קשים ולחסל חצ'קונים

מסכת בוץ. צילום: שאטרסטוק
מסכת בוץ. צילום: שאטרסטוק

חצ'קונים הם האויב שבפנים. וגם האויב שבחוץ. הם תמיד שם, להזכיר לנו שכולנו בני תמותה שאוכלים פיצה באמצע הלילה ומשלמים על זה בפרצוף מנוקד ואדמומי. בכל מקרה, כולנו מכירים את השיטות הרגילות: למרוח משחת שיניים, לא לגעת, לא לפוצץ, לעשות מסכות בוץ שייבשו לכם את הביצות התת עוריות וכן הלאה.

הסיבה שהכתבה הזאת נכתבת היא כי לאחרונה גיליתי במקרה אחלה שיטה שעוזרת לי מאוד לטאטא את הטופוגרפיה הפרצופית שלי הלאה. חשוב לי לציין שמדובר במוצר שרכשתי בכספי, ולא במתנה שקיבלתי או תוכן שיווקי מכל סוג שהוא.

בשנה-שנתיים האחרונות גיליתי את פלאי הקוסמטיקה הטבעית וכך הגעתי ל"מיכל סבון טבעי". בין היתר, רכשתי שם מסכת בוץ שעולה 28 שקלים בלבד ל-50 מ"ל. למי שלא בקיא במחריי הקוסמטיקה האורגנית שם בחוץ, יש להבהיר שהמחיר זול מאוד, כמו גם שאר המוצרים שנמכרים באתר במחירים הוגנים ביותר.

מסכת בוץ של מיכל סבון טבעי. צילום מתוך האתר
מסכת בוץ של מיכל סבון טבעי. צילום מתוך האתר

בהתחלה ניסיתי את המסכה במריחה על כל הפרצוף – אבל מפעם לפעם הרגשתי מוזר בזמן ההמתנה לייבוש, זה התחיל להרגיש כבד מידי. כשנתקלתי לאחרונה בחבורת חצ'קונים חסרת מורא על הלחי שלי, החלטתי למרוח עליהם נקודתית את המסכה, להמתין שתתייבש (בערך 20 דקות) ולאז לשטוף.

מאז, אני מורחת נקודתית על מקומות מועדים לפורענות, אחרי כל מקלחת, וזה בהחלט עוזר. באמת. זה לא מעלים את הכל מייד, אבל זה מייבש ומנקה וממש מרגישים שהעור במצב טוב יותר – הנקבוביות מתכווצות ומשהו בבוץ של מיכל מרגיע את כל האיזור. העור לגמרי נהיה חלק יותר והגבעות מתיישרות. בנתיים אני מרוצה מאוד והדבר הזה הפך להיות סוג של רוטינה בשבילי. מומלץ בחום – על אמת.