הקרן: "הייתי בטוחה שחטפתי זעזוע מוח"

פרויקט סיפורי הסקס הגדול של Time Out: אוהב, כואב, מוזר, ביזאר, נעים, מפתיע, שקט, רועש, מרובה משתתפים או לבד. כולל כל הדירטי דיטיילז, ברור

פרויקט סיפורי הסקס (שאטרסטוק)
פרויקט סיפורי הסקס (שאטרסטוק)
6 באוגוסט 2017

 

ת. בת 29

"לפני כמה שנים גרתי ברחוב גרוזנברג. יום אחד התחלתי להתכתב עם בחור חמוד מאוקיי קיופיד. אחרי כמה הודעות, גילינו שלא רק שגרנו באותו רחוב, גם גרנו באותו בניין. ובאותה קומה. בקיצור, הוא היה שכן שלי מעבר למסדרון. מעולם לא ראיתי אותו לפני כן והסכמתי לצאת לבירה.

הוא היה מקסים, אבל לא הרגשתי שהיה עניין אז נשארו מיודדים. אחרי תקופה מסוימת, הוא עזב את הבניין והקשר דעך לאט לאט. עברו להם 4 שנים ואז יום אחד קיבלתי הודעה שהוא ראה תמונה שלי באינסטגרם והציע שנפגש לזכר הימים הטובים. הסכמתי (כי אין לי מה להפסיד) ואז במהלך הערב הוא התוודה בפניי שמצאתי חן בעיניו והצטער שלא קרה בנינו כלום כשהיינו שכנים. הערב נגמר בזה שהזמנתי אותו אליי הביתה ומהר מאוד העניינים התחממו. בגדים עפו לכל כיוון ומצאנו את עצמנו במיטה.

רגע לפני, הוא עצר אותי, זינק מהמיטה ואמר שהוא צריך ללכת לשירותים. היות והיה חושך, קמתי אחריו בשביל להדליק לו את האור, רק שהוא לא שם לב שהייתי ממש מאחוריו הוא דפק את הדלת ישר לתוך הפרצוף שלי. נפלתי אחורה והייתי בטוחה שחטפתי זעזוע מוח, כשבינתיים מר בחור משתין בשירותים. הוא חזר, לא אמרתי כלום (לא ברור למה), והשתובבנו לנו להנאתנו. הערב נגמר, הדלקנו את האור, וראינו את הקרן שצמחה לי מהגבה, שלמחרת הפכה לכחולה. כל המשרד הסתלבט עליי יומיים רצופים אבל היי, יש לי אחלה סיפור"

לכל הסיפורים >>
יש לכם סיפור סקס ששווה לספר אותו? אנחנו נשמח לשמוע >>