חולמים להיות ברווקים הלוהטים של טיים אאוט? כך תעשו את זה

לקראת רשימת הרווקים והרווקות הלוהטים של תל אביב, שתתפרסם בעוד כחודש, הכנו פילטר מיוחד לאינסטגרם. צלמו את עצמכם, תייגו אותנו, ואולי תזכו בתהילה

בשנה שעברה זו הייתה דנה פריד, השנה זו יכולה להיות את (צילום: איליה מלניקוב)
בשנה שעברה זו הייתה דנה פריד, השנה זו יכולה להיות את (צילום: איליה מלניקוב)

ולנטיינ'ז דיי מתקרב בצעדי ענק, וכמו בכל שנה גיליון פברואר של Time Out תל אביב יכלול את פרויקט הרווקים והרווקות הלוהטים של תל אביב. גם השנה המערכת מוצפת בבקשות להשתתף בפרויקט: אתם ממליצים על רווקים מרתקים ורווקות מהממות (ועל עצמכם המושלמים), ואנחנו לא עומדים בקצב.

אז כדי שלא תבכו לנו שהרשימה משוחדת ומוטה, החלטנו שהשנה אנחנו נותנים לכולם צ'אנס להיכנס. החל מהיום תוכלו להשתמש בפילטר מיוחד שהכנו לאינסטגרם ולספר לנו מי הרווקים והרווקות הכי לוהטים בעיר. אלה יכולים להיות אתם (אף אחד עוד לא מת מקידום עצמי חסר בושה), בני משפחה, חברים, יזיזות או אפילו המורה החמודה ליוגה שאתם דלוקים עליה בסתר. התנאים פשוטים: המועמדים והמועמדות חייבים לגור בתל אביב ולהיות, ובכן, לוהטים (בכל מני מובנים, לאו דווקא להיות דוגמנים).

השתמשו בפילטר שלנו ותייגו אותנו באינסטגרם, כדי שנדע למי מגיע להיכנס לרשימה. אנחנו נשתף את כל התיוגים שלכם ומתוכם נבחר שניים שייכנסו לרשימת הרווקים והרווקות שלנו ויזכו לתהילה תל אביבית רגעית ולזוגיות מלבלבת, אמן.

איך עושים את זה? נכנסים לפרופיל שלנו באינסטגרם ולוחצים על האייקון של הסמיילי עם הכוכבים, שם מחכה לכם הפילטר. תוכלו להשתמש בו בלייב (לצילום סטטי ו/או וידאו), לשמור אותו למצלמה שלכם בטלפון ולשלוח לחברים וחברות. הוא עובד גם במצב סלפי וגם על אחרים, ולחיצה קלה על המסך משנה את הכיתוב מ"רווקה תל אביבית ל"רווק תל אביבי". לא לשכוח לתייג אותנו!

ואם אתם קצת מתפדחים, אבל בכל זאת רוצים לשזוף את עיניכם ברווקים והרווקות השווים בעיר – פשוט גשו להיילייטס שלנו בסטורי, שם נשתף את כל מי שיתייג אותנו בפילטר. יש דיבור שזה הטינדר הבא.

את הפילטר הכינה המעצבת ניקול הרשקוביץ.