לא מתחייבות לטווח הארוך: כך תשכירו אופניים לכל יום כיפור

תל אופן (צילום: Shutterstock)
תל אופן (צילום: Shutterstock)

העירייה בחרה בתזמון פוטוגני במיוחד לחודש האופניים: ת"א דורגה לאחרונה בצמרת הערים הידידותיות לאופניים ומציינת החודש גם את 'חג האופניים האלטרנטיבי' - יום כיפור. בהתאם לכך, אספנו 3 אופציות להשכרת אופניים לחג, כדי שגם אתן תוכלו ליהנות מקצת דיווש לא מחייב

14 בספטמבר 2021

1. מו-בייק

רק לא מזמן חזרה חברת המכוניות קאר טו גו להפעיל במחוזותינו את שירות השכרת האופניים שלה – מובייק, והרי הוא זמין בתזמון נפלא ברחבי העיר. על מנת להשכיר את האופניים למהלך החג, יש להוריד את אפליקציית קאר טו גו, לחפש את הזוג הקרוב ביותר ולצאת לרכיבה בעיר.

עלות הרכיבה לחצי שעה היא 3.90 שקל, ואם תתזמנו את הרכיבה שלכם נכון – תוכלו ליהנות משעות רצופות של רכיבה ללא הפרעה בעלות של לא יותר מעד 80-90 שקלים. אלו מכם שיבחרו במנוי במסלולי ה"lite" וה-"drive" של האפליקציה, יוכלו גם ליהנות מרכיבה ראשונה במתנה.

2. חנויות אופניים

ישנן כמה וכמה חנויות תיקון וקניית אופניים בעיר שכבר התאימו את עצמן לפלח נכבד מהקהל התל אביבי שלהן – דינמי ולא מתחייב. לכן, חנויות אלו מאפשרות השכרת אופניים שעתית וגם יומית, חלקן אף התאימו את שירותי ההשכרה במיוחד לימי החג המדוושים.

גראז' אופניים, פלורנטין. צילום: דין אהרוני רולנד
גראז' אופניים, פלורנטין. צילום: דין אהרוני רולנד

הצפוניים יוכלו למצוא את מבוקשם ב"סטארבייקס" שבצפון פארק הירקון (הברזל 2), בה יש שירותי השכרה יומית של אופני יחיד ב-150 שקלים ליום. לרומנטיים או המשפחתיים שביניכם – יש אפשרות להשכיר אופניים זוגיים ב-300 ליום, ולהוסיף מושב לתינוק ב-40 שקלים פר שעה. הקסדה מגיעה עם ההשכרה.

שתי חנויות נוספות ברחוב בן יהודה מציעות שירותי השכרה ייחודיים ליום כיפור עצמו: בחנות "פול פוזישן" אפשר להשכיר אופניים לשלושה ימים החל מרביעי בבוקר, שיישארו שלכם שלושה ימים ב-150 שקלים. בחנות או-פאן השכרה דומה לשלושה ימים תעלה 200 שקלים.

דוושו, דוושו: ת"א במקום ה-5 בדירוג הערים הידידותיות לאופניים

3. תל אופן

הו, תל אופן המוכר והטוב, אוהבים לאהוב אותו כמעט כמו שאוהבים לשנוא את המנעול שלא משתחרר או המושב שאף פעם לא תמיד מצליח להיות מותאם לגובה. עם זאת, בשעה שהשירות הוותיק של העירייה עדיין זמין במוקדים רבים בעיר, אפשר להוריד את אפליקציית "תל אופן", להירשם, ולשכור חד פעמית זוג אופניים לבחירתכם עליו תחויבו בגין דקות הרכיבה – החל משלושים ועד כמה שעות.