סטארט-אפ: מקום חדש בקפלן מציע כריכים מנורדיניו ומעט קולטורה

אוקי, מתברר שזה קטע - בית קפה נוסף שנפתח במטה של חברת הייטק (פייבר) והפעם על ידי קבוצת We like you too. העיצוב: קלאסי. התפריט: מעניין. הווייב: תביאו לפטופ

וספררר (צילום: מאיה אבגר)
וספררר (צילום: מאיה אבגר)

חברות ההייטק נכנסות לתחום הקולינריה? לאחר קפאו במתחם הר סיני קבלו את Vesperr – בית קפה־מסעדה ומרכז תרבות אלטרנטיבי חדש של חברת Fiverr בשיתוף עם קבוצת We like you too (נורדיניו), בפינת קפלן-לסקוב.

Vesperr ממוקם בבניין בית האיכרים ההיסטורי, המשמש כמטה חברת Fiverr – זירת מסחר שמחברת בין עסקים לפרילאנסרים המציעים שירותים דיגיטליים בתחומי עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו, אנימציה ועוד. המקום נפתח עבור עובדי החברה ולקוחות מבחוץ, כפי שאומרת לימור יצחק, מנהלת קשרי קהילה ומובילת הפרויקט מטעם פייבר: "הקמנו את Vesperr מתוך חזון לחבר בין פרילאנסרים, יזמים ועסקים בישראל ולספק להם לא רק פלטפורמה דיגיטלית, אלא גם חלל לנטוורקינג והזדמנויות ליצירה, העשרה ובילוי. Vesperr ייתן במה לאמנים בתחילת דרכם ויארח הרצאות אורח, הופעות חיות, תערוכות מתחלפות ושיחות עם מובילי דעה בתחומים שונים".

מרכז תרבות אלטרנטיבית. וספררר (צילום: מאיה אבגר)
מרכז תרבות אלטרנטיבית. וספררר (צילום: מאיה אבגר)

החלל האורבני שעוצב על ידי האדריכל דן טרוים ובשיתוף הסטייליסטית אדוה הופשטיין משמש בשעות הבוקר כבית קפה. השפים נרקיס אלפי ורז אברהמי ממלאים בוויטרינה מרשימה כריכים, מאפים וסלטים מהסוג שכבר למדנו לאהוב בנורדיניו.  בשעות הצהריים יוגש תפריט איטלקי עם נגיעות מקומיות לצד פיצות ומאפים מהטאבון. שעות אחר הצהריים והערב מוקדשות לאפריטיבו בסגנון מעדניות בערי איטליה, עם פלטות עשירות של גבינות, נקניקים וירקות. בשעות הערב יתקיימו במקום שיחות אמן, סדנאות מקצועיות, הופעות ושלל אירועי תרבות סביב עולמות התוכן של Fiverr.
Vesperr, אליעזר קפלן 8, תל אביב, ראשון-חמישי 14:30-08:00