ביג זאפה: מזל טוב תל אביב, יש לך מועדון הופעות חדש

בקרוב מאוד. זאפה מידטאון (הדמייה: ירון טל)
בקרוב מאוד. זאפה מידטאון (הדמייה: ירון טל)

מועדון הדגל של קבוצת זאפה ייפתח באוגוסט במתחם מידטאון עם סדרת הופעות כפולות של מיטב האמנים, ואחריהם יתחילו לזרום אל המועדון החדש גם מוזיקאים מחו"ל. ראשון בתור: דומיניק מילר, הגיטריסט של סטינג

מועדון זאפה תל אביב החדש שהלך ונבנה לו בחודשים האחרונים במתחם מידטאון, יושק באופן רשמי בתאריך ה -10 באוגוסט, בסדרת מופעים מיוחדת. סדרת המופעים כוללת שני מופעים בערב של מיטב אומני ישראל: אלון אולארצ'יק, אסף אמדורסקי, דודו טסה, דני סנדרסון, יוני רכטר, כנסיית השכל, רונה קינן ושלומי שבן.

בקבוצת הזאפה, שכבר פתחה בעיר את מועדון ההופעות בי-סייד לפני כחודשיים, מבטיחים כי מדובר במועדון ההופעות החיות המתקדם ביותר בישראל. הוא עוצב על ידי האדריכל ירון טל ומתפרס על פני 2,500 מ"ר, בנוי מודולרית ומכיל 2 אולמות, כך שלמעשה מתאים לכל הסגנונות ולמגוון מופעים.

לא רק הופעות ישיבה. זאפה תל אביב החדש (הדמיה: ירון טל)
לא רק הופעות ישיבה. זאפה תל אביב החדש (הדמיה: ירון טל)

בהקמת המועדון הושקעו עשרות מיליוני שקלים. המועדון כולל במה גדולה בגודל של כ-50 מ"ר ובמה נוספת המיועדת למופעים אינטימיים ולאירועים פרטיים ועסקיים שונים. המועדון צויד במערכות סאונד, מערכות מולטימדיה ומערכות תאורה מהמתקדמות בעולם של חברת L- Acoustics הצרפתית, במסכי לד הפרוסים ברחבי המועדון, ובחדר אומנים מושקע ורחב ידיים.

בנוסף לסדרת מופעי ההשקה המיוחדים, יופיע בחודש אוגוסט בזאפה תל אביב החדש גם דומיניק מילר, הידוע כ"הגיטריסט של סטינג" אך הוא יוצר גם כאמן סולו מצליח שהוציא תשעה אלבומים תחת שמו. המופע של מילר יתקיים במועדון החדש ב-24.8 ויהיה חלק מסדרת מופעי הפתיחה של אמנים והרכבים מחו"ל שיגיעו לארץ בקרוב להופיע במועדון.