זיווג משמים

סדרת הבשמים החדשים של ל'אוקסיטן מוכיחה שהחברה יודעת בדיוק מה נשים רוצות

ל'אוקסיטן
ל'אוקסיטן
24 בספטמבר 2013

אילו הייתי חיה בריביירה הצרפתית ועוד בעיר ששמה גראס, הרי ברור שהייתי בחורה עם חוש ריח מחודד ואנרגיות חיוביות שהיו הופכות אותי לרוקחת בשמים. כנראה לא סתם הפכה העיר לבירת הבישום העולמית, וכל מי שביקר באזור מדווח על תחושת סטלה ועל רצון עז לשנות את השם לאמלי או הלגה. עד שזה יקרה לי אני נצמדת לאחד המותגים שאני יותר מעריכה, הלוא הוא ל'אוקסיטן, וכשזה מחליט להשיק סדרת בשמים, אני הראשונה לתרום את צווארי. הפעם חבר המותג לרוקחת הבשמים קארין דיברויל, שיצרה עבורו סדרה ריחנית מהממת שכולה זועקת "פרובאנס עכשיו!".

אמא'לה! לא עושה חשק לברוח מפה לאיזה נופש בן 100 שנים? מתוך הקמפיין:

רשימת התמציות שנבחרו לקולקציה חולקו לזוגות ויחד יצרו את ארבעת בשמי La Collection De Grasse בהשראת עיר הולדתה של דיברויל. הבושם הראשו – Thé Vert & Bigarade – שמשלב בין תמצית תה ירוק לתמצית תפוז מר, הוא רעננות לשמה, עם ניחוח שאמנם מוגדר על ידי החברה כיוניסקס, אך אין סיכוי שהבחורה שתניח את ציפורניה על הבקבוק תרצה לחלוק אותו עם שום זכר תורן. הניחוח השני – Magnolia & Mûre – משלב בין תווי מגנוליה לפטל שחור ומתאים יותר לשעות הערב, שמתכתבות מצוין עם ריחו המתקתק והסקסי.

הבושם השלישי – Jasmin & Bergamot – מכיל, ממש כשמו, יסמין וברגמוט, והוא כבר קיבל מקום של כבוד במדף הבישום שלי, הרבה בזכות היותו קליל, נקי, רענן וסקסי במידה, כך שאפשר להשפריץ אותו בנדיבות על הבוקר ולהמשיך איתו לדרינק אחרי המשרד.

הבושם האחרון, וזה שעלול להיות הפופולרי ביותר, הוא ה־Vanille & Narcisse שכולל את תמצית הווניל שנשות ארצנו אוהבות כל כך (ובצדק) בשילוב תו נרקיס עדין שיוצר בושם לעדינות שבינינו, אלה שאוהבות ניחוח לא דומיננטי מדי. בקיצור, לא משנה על איזה בושם נפלתן, תהיו בטוחות שנפלתן טוב. גראס לכולן!

והנה ראיון עם רוקחת הבשמים קארין דיברויל (תודו שזה ג'וב נחשק):

269 ש”ח, להשיג ברשת ל'אוקסיטן