הטריילר לסרט האיחוד של "חברים" מכניס את המעריצים להיסטריה

מה קורה עם רייצ'ל, רוס, מוניקה, צ'נדלר, פיבי וג'ואי 14 שנה אחרי שנפרדנו מהם? טריילר מעריצים מושקע לסרט המדומיין "The One With The Reunion" הרג אותנו מבפנים

מתוך הטריילר ל"חברים - הסרט"
מתוך הטריילר ל"חברים - הסרט"
21 בינואר 2018

נטפליקס ממשיכה לשבש לנו את החיים (בקטע טוב), והפעם מכיוון יצירתי יותר. נראה שהצפייה המחודשת ב"חברים", באיכות שכמעט משכיחה את העובדה שהסדרה ירדה מהאוויר לפני 14 שנה, עוררה מחדש את הצורך באיחוד. טריילר מוצלח למדי לסרט ש"מגיע בקרוב" הכניס את המעריצים להיסטריה, עד שהם קלטו שמדובר בפייק.

הטריילר מורכב משוטים שנחתכו מסרטים ופרויקטים שבהם השתתפה השישייה, וזכה לכותרת המתבקשת "The One With The Reunion". אז מה קורה איתם היום (לכאורה, לכאורה)? מוניקה וצ'נדלר כבר גרושים, רייצ'ל בהיריון, פיבי רופאה, ג'ואי זכה סוף סוף בגלובוס הזהב ומחלטר כשוטר ורוס, ובכן רוס הוא רוס.

הטריילר זכה למיליוני צפיות ברשתות החברתיות מאז שעלה לפני שבוע, ואפילו השחקן וויל פרל נפל בפח (או העמיד פנים ממש טוב) והפיל איתו מאות אלפי מעריצים.

"חדשות" מהסוג הזה צצות בערך פעם בשנה וחצי ובכל פעם מצליחות למוטט נפשית המוני ילדי ניינטיז – למרות שחלק מכוכבי הסדרה הבהירו במספר הזדמנויות ובאופן חד משמעי שאנחנו בהפסקה שלא תיגמר לעולם. קורטני קוקס אמרה כי דייויד שווימר כבר סירב לסרט כזה גם אחרי ששאר החברים נתנו את הסכמתם.

הפעם האחרונה שזה באמת-באמת-כמעט-קרה היתה ב-2016, מסגרת מחווה של NBC לבמאי הסיטקומים הוותיק ג'יימס בורוז. הפרסומים הכריזו על פרק איחוד מיוחד בן שעתיים בהרכב מלא, למרות שכנראה לא יצולם כשכולם באותו חדר בו זמנית. בסופו של דבר קיבלנו פאנל אולפני מינוס מתיו פרי וכאפה לפנים המפגרות שלנו. כנראה שלא נפסיק לקוות.