אוינק אוינק: גוצ'י משיקה קולקציה בהשראת שנת החזיר הסינית

פיגי סמולס, מאחוריך: שנת החזיר הסיני מתקרבת ואיתה קולקציות קפסולה שגורמות לנו לרצות לאמץ חבר קטנטן, ורדרד ונוחר (או לפחות ללבוש אותו על הסוודר)

שנהיה לחזיר - הקולקציה החדשה של גוצ'י
שנהיה לחזיר - הקולקציה החדשה של גוצ'י
16 בינואר 2019

השנה הסינית החדשה מגיעה לחופינו ב-5 בפברואר, והיא לא יכולה להגיע בתזמון טוב יותר. זוהי שנת החזיר הקלנדרית בסין, ואם לשפוט לפי הפופולריות המסחררת של חזיר המחמד של אריאנה גראנדה (העונה לשם פיגי סמולס) – ייתכן בהחלט שמדובר בשנת הנוחרים הורדרדים גם מחוץ למזרח אסיה.

בשבוע שעבר הכריז בית האופנה גוצ'י על קולקצייה בת 35 פריטים לכבוד שנת החזיר הסינית, ובה בגדים לנשים וגברים, ארנקים, תיקים, נעליים ותכשיטים, שלמרבה האירוניה עשויים ברובם מעור. הקולקצייה משחקת בעיקר על הסיפור האל-מותי של שלושת החזירים (אלה שהזאב נשף ונשף ונשף על בתיהם) בעיבודו המצויר והדיסנאי.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gucci (@gucci) on

עוד כתבות מעניינות:

כל הטרנדים הצפויים ל-2019
איקאה מגיעה לנמל תל אביב 
האם אופנת הפטיש מאיימת לחזור לחיינו? 

נשף ונשף ונשף - שלושת החזירים על תיק גוצ'י. מתוך אתר Gucci.com

נשף ונשף ונשף – שלושת החזירים על תיק גוצ'י. מתוך אתר Gucci.comמחיר הפריטים של קולקציית הקפסולה נעים בין 250 דולר לזוג גרביים עד 1,980 דולר לתיק שק – לנו נישאר לקוות לשיתוף פעולה עם H&M שאשכרה נוכל להרשות לעצמנו. הקמפיין היפהפה המלווה את השקת הקולקציה צולם בידי הצלם פרנק לבון, ובו מכבבים חזירים קטנטנים לצד דוגמנים ודוגמניות בנוף ניו יורקי.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gucci (@gucci) on

חגיגות השנה הסינית מגיעות גם ליצרנית השעונית השוויצרית סווטש המשיקה כמחווה לחיה ה-12 של גלגל המזלות מהדורה מוגבלת של שעון חזירי (בקטע טוב) שגם מגיע באריזה אדומה המעוצבת בדמות חזיר. בעיבוד הזה לשנה החדשה (שמחירו 449 ש"ח), באים לידי ביטוי אלמנטים סיניים נאמנים יותר למקור כמו פסים אדומים וזהובים וכמובן איור מתקתק.

המהדורה המיוחדת של סווטש לרגל ראש השנה הסיני. צילום: יח"צ
המהדורה המיוחדת של סווטש לרגל ראש השנה הסיני. צילום: יח"צ
השעון מגיע בתוך חזיר אדום וגיאוטמרי. צילום: יח"צ
השעון מגיע בתוך חזיר אדום וגיאוטמרי. צילום: יח"צ

בני מזל חזיר לפי לוח השנה הסיני הם הנולדים בשנים 1959, 1971, 1983 ו-1995, כל 12 שנים. לפי מיתוס המזלות הסיני – החזיר מקושר לערכי האדמה והטבע, השעות הטובות שלו הן בין 21:00 ל-23:00 והוא גם סימבול לעושר והצלחה. על זה אנחנו אומרים – שנהיה לחזיר!