חיבוק דוב

בשורה למכורות הדובי: המותג TOUS התמקם גם בדיזינגוף סנטר. עכשיו קל יותר לגרור לשם הבויפרנד!

Tous
Tous
17 בספטמבר 2013

בהקשר האופנתי ספרד מעלה תמיד אסוציאציות לרשתות אופנה מהירות, ובטח כשהדבר מגיע לחלל של דיזנגוף סנטר שבו זארה ומנגו הן קמעונאיות מפתח. לפני חודשיים נפתחה במרכז הקניות הכי לא קניוני שיש ספרדייה נוספת, אמנם גם היא רשת, אבל כזו שיש מאחוריה סיפור משפחתי יותר מזה של רוב ענקיות האופנה של הממלכה הספרדית, וגם כזו שממקמת את עצמה בפלח יוקרתי יותר: TOUS.

והנה הדובי. Tous
והנה הדובי. Tous

בשנת 1920 הקימו בני הזוג סלבדור ותרזה טאוס סדנה לתיקון תכשיטים בעיירה קטנה בחבל קטלוניה, שבמשך השנים צברה לקוחות מקומיים שהחלו לבקש מבני הזוג לנצל את כישורי הצורפות שלהם לטובת תכשיטים בהזמנה אישית. ממדי העסק נשארו מקומיים וקטנים עד שילדיהם של בני הזוג בגרו, ובשנות ה־80 החלו לפתח את החנות הקטנה והמשפחתית לרשת בינלאומית שמייצרת לא רק קולקציות שלמות ומגוונות של תכשיטים אלא גם תיקים ומיני אביזרים משלימים.

וזה נראה טוב – הצצה לצילומי קולקציית 2013:

הקולקציה הראשונה המגיעה לחנות הדגל החדשה שנפתחה בסנטר מכילה דגמים שעליהם נבנתה זהותו של המותג, שבו סמל הדובי המופשט מקבל מקום של כבוד לצד שאר צורות הרמוניות ומובנות פחות, כמו גם אלמנטים רומנטיים ונוסטלגיים שנוצקו בעיקר מזהב ושולבו באבני חן עדינות.

יתאים לנו בול ליד. תיק מבית TOUS
יתאים לנו בול ליד. תיק מבית TOUS

קולקציית התיקים משלבת בין מראה אופנתי עכשווי של תיקי שופר בז'אקרדים של אלמנט הדובי, צבעוניות חיה ועורות עשירים לבין הפרקטיקה הנדרשת מאביזר הנשיאה באורח החיים העירוני עם דגש על צלליות רחבות ונוחות לנשיאה כמו גם עורות משובחים ושאר חומרים עמידים במיוחד המעניקים לתיקים של TOUS אורח חיים מתמשך גם לאחר שימוש אינטנסיבי (וזו דרישה בסיסית בהתחשב במחירים – 150-35,000 ש"ח).

לפייסבוק המקומי של TOUS לחצו כאן