טיים אאוט timeout

מדיניות פרטיות

"טיים אאוט מגזין (ישראל) בע"מ" (להלן: "החברה" או "טיים אאוט") מבקשת להבהיר את מדיניותה בנוגע לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה ("אתר החברה" או "האתר").
מדיניות פרטיות זו, אשר הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר, מנוסחת בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, והיא מתייחסת, כמובן, גם לנשים.

1. "טיים אאוט" תהיה רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו על ידך במהלך שימושך באתר זה ובמידע שייאסף על ידה לעניין דפוסי השימוש שלך באתר זה. טיים אאוט תעשה שימוש בפרטים הנמסרים על ידיך במסגרת הצטרפותך לאתר זה בהתאם להוראות החוק, לרבות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, ואת/ה נותן/ת הסכמתך לשימוש זה.

2 . אם לא סימנת אחרת בעת ההרשמה לאתר, ”טיים אאוט“ תהיה רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר האלקטרוני ו/או בכל דרך אחרת מידע פרסומי – בין אם מידע שתפרסם היא ובין אם מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים.

3. "טיים אאוט" תהיה רשאית להשתמש בפרטים שתמסור/י באתר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש שלך באתר לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת הקשר אתך (למקרה הצורך) או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. מידע זה לא יזהה אותך אישית.

4. שירותים הדורשים רישום באתר: באתר קיימים שירותים הדורשים רישום מוקדם אשר לא ניתן לעשות בהם שימוש ללא הרשמה. בעת ההרשמה יתכן ותידרש למסור פרטים אישיים אודותיך (לרבות שם, כתובת, טלפון, כתובות אינטרנט וכיו"ב). הנך מתחייב למסור פרטים מלאים, מדויקים ונכונים ולעדכנם מעת לעת. אנא שמור על שם המשתמש והסיסמה שבחרת עבור הכניסה לשירות בסודיות.

5. פרסומות של צדדים שלישיים: פרסומות מסוימות המצויות באתר החברה מופעלות למעשה ממחשבי החברות המפרסמות ו/או על ידי מי מטעמן. אנו מבקשים ליידע אותך כי לצורך ניהול הפרסומות, חברות אלה מציבות cookies במחשבך ומשבצות משוואות רשת (web beakons) במודעות הפרסומת או בדפי האתר. המידע הנאסף אינו מזהה אותך אלא מבקש להתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שיעניינו אותך. השימוש שחברות אלה עושות בcookies­ ובמשוואות רשת כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של טיים אאוט.

6. "טיים אאוט" תהא רשאית למנוע ממך גישה לשירותים ו/או לבטל סיסמתך ו/או לפעול בכל דרך אחרת ביחס לשירותים הטעונים הרשמה כאמור, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

7. שינויים במדיניות הפרטיות: החברה והאתר רשאים לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. ככל שיבוצע שינוי מהותי בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תבוא על כך הודעה מתאימה באתר החברה.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0