עוד קורבן לקורונה: מסעדת טאיזו נסגרת עד להודעה חדשה

השף יובל בן נריה הודיע הבוקר כי מסעדת העילית שלו תיסגר בשל משבר הקורונה. גם יא-פאן תיסגר מיידית ולא בסוף החודש כפי שתוכנן

דאמפלינג שנגחיזי מבעד לדמעה שקופה. טאיזו (צילום: אנטולי מיכאלו)
דאמפלינג שנגחיזי מבעד לדמעה שקופה. טאיזו (צילום: אנטולי מיכאלו)

השף יובל בן נריה הודיע הבוקר כי מסעדת טאיזו שבבעלותו תיסגר באופן מיידי. גם מסעדת יא-פאן, שאמורה הייתה להיסגר בסוף החודש, תיסגר כעת.

צוות טאיזו מקבל את פרס מסעדת השנה בטקס פרסי האוכל של טיים אאוט  (צילום: דני גולן)
צוות טאיזו מקבל את פרס מסעדת השנה בטקס פרסי האוכל של טיים אאוט  (צילום: דני גולן)

״היום בבוקר קיבלנו את אחת ההחלטות המקצועיות הקשות מאז פתיחת קבוצת טאיזו. בצער רב ומתוך חשש אמיתי לשלום העובדים והאורחים שלנו – החלטנו לסגור את המסעדות טאיזו ויאפאן עד להודעה חדשה. אנו עושים כמיטב יכולתנו לדאוג לאנשים שלנו בימים קשים אלה, ומסתכלים קדימה בתקווה. מתנצלים בפני הלקוחות הנהדרים שלנו שתמכו בנו בימים האחרונים. בריאות שלמה. יובל בן נריה וצוות קבוצת טאיזו״ כך נכתב בהודעה ששלחה המסעדה.

הסגירה של טאיזו מצטרפת לסגירות נוספות שהתבשרנו עליהן לקראת סוף השבוע האחרון -מסעדת ניטאן תאי שהיתה הראושנה להיסגר, ואחריה המסעדות לומינה ובלו סקיי של השף מאיר אדוני, קפה נורדוי וקלואליס במלון הילטון.

נראה כי אלו הן רק הסנוניות הראשונות בגל הסגירות העתיד להתרחש בתחום המסעדנות. מסעדנים רבים מדווחים על ירידה דרסטית בתפוסת הקהל מאז החל המשבר לפני כשבועיים בשל ירידה במספר התיירים השוהים בתל אביב וחשש של התושבים לצאת למסעדות.

בינתיים, אם אתם מעוניינים לתמוך במסעדות האהובות עליכם בהזמנת משלוח הביתה, הנה רשימה של מבצעים על משלוחים עד הבית.