מלחמות מקלדת: מייקרוסופט משיקה ליין מוצרי טיפוח למשתמשי אקס בוקס

נשמע מוזר, אבל לגמרי קורה. ענקית המחשוב חוברת למותג הטיפוח Axe ויוצרת ליין מוצרים שמצדיע ללוחמי הקונסולות. בקרוב אצלנו?

מי אמר שלא מזיעים על הספה? צילום: שאטרסטוק
מי אמר שלא מזיעים על הספה? צילום: שאטרסטוק
6 ביוני 2019

מכורים לאקסבוקס אבל מטנפים את השלט בכפות ידיים מיוזעות? מזיעים את עצמכם לדעת מהלחץ שלפני הרייד הבא? כעת תוכלו למצוא לסוגייה הבוערת הזו פיתרון זמין בשוק. ליין חדש של מוצרי טיפוח לגיימרים, Lynx Xbox שמו, ימנע ריחות גוף בלתי נעימים שמצטברים בעקבות שימוש מיוזע. הליין הינו שיתוף פעולה ראשון ומשונה בין חברת הטיפוח נוטפת הטסטוסטרון Axe וחברת מייקרוסופט שיושק בקרוב באוסטרליה וניו זילנד.

Lynx Xbox של חברת Axe. צילום: יח"צ Xbox
Lynx Xbox של חברת Axe. צילום: יח"צ Xbox

החברה מייעדת את מוצרי הטיפוח לגברים ומחליטה להעלים עין מנשים גיימריות (ויש לא מעט מהן, בהתחייבות). אותם גיימרים שוחרי היגיינה ימצאו בערכה דיאודורנט, תרסיס גוף וג'ל מקלחת, שמתאפיינים בעיצוב אקס-בוקסי ובניחוחות של פירות הדר, כפיר ליים, פצ'ולי, מנטה ומרווה. לדברי החברה, הריחות נבחרו בקפידה על מנת לאפשר לשחקנים הנאמנים להתרענן בטרם יצאו לשדה הקרב, הווירטואלי או זה של החיים האמיתיים.

"אנחנו רואים איך מעריצים של אקסבוקס מגיעים להישגים מדהימים בכל יום", מכריזה טניה צ'י, המנהלת העסקית של אקסבוקס אוסטרליה וניו זילנד. "רצינו לחגוג את המיומנות, התשוקה והנחישות על ידי יצירת משהו באמת מיוחד". ובאמת, לא לעיתים קרובות אנו זוכרים להצדיע ללוחמי הספות.

מצדיעים ללוחמי המקלדות. צילום: שאטרסטוק
מצדיעים ללוחמי המקלדות. צילום: שאטרסטוק

מתבקש לתהות על המהלך הזה של חברת מייקרוסופט, שככל הנראה לא מסתפקת בלהיות חברת התוכנה הרווחית בעולם וקורצת גם לתחום הקוסמטיקה. אף שברור לכולם כי מדובר בגימיק שיווקי (ספק אם המוצרים מכילים רכיבים המותאמים במיוחד למשתמשי אקסבוקס), אנחנו תומכים בכל יוזמה שעשויה לעזור לאנשים בבישום ריח הגוף בעונה זו של השנה. גם אם הם יושבים על הספה.