דרך המשי: טיפול סיבי המשי שיגרום לנקבוביות שלכם לזהור

אפילו הכתבת שלנו, שכבר חוותה על עורה מכל טוב הארץ, לא הגיעה מוכנה לטיפול בסיבי משי. האם מדובר בטיפול שווה, או בסתם יציאה מוזרה שאפשר לפסוח עליה?

טיפול בסיבי משי של כריסטינה (צילום: שלומי ארביב)
טיפול בסיבי משי של כריסטינה (צילום: שלומי ארביב)
25 באוקטובר 2015

בשנים האחרונות נתתי לכל דיכפין לעסות, לספר, לגזוז ולמרוח את עור פניי, ציפורניי, שערות ראשי וגופי התפוס, כדי להביא לידיעת הציבור כל דבר חדש, חדיש וראוי לדיווח בתחום. אך אפילו שפנפנת ניסיונות הרפתקנית שכמותי הופתעה, שלא לומר נתפסה לבהלה קלה, שעה שאורלי שגיא, המדריכה הראשית של חברת הקוסמטיקה הישראלית כריסטינה, פיזרה על פרצופי סיבי משי טבעי. על גבי הסיבים הלבנבנים והדקיקים מרחה שגיא מסכת הזנה שמנונית ואוטמת, והותירה אותי להמתין כעשר דקות בעיניים עצומות להתמוססות המשי בעור. הייתי כמומיה.

בסופה של פרוצדורת המשי הממושכת, רק שתדעו, התרוממתי ממיטת הטיפולים עם עור פנים רך וענוג, שאין דרך מדויקת יותר לתארו מאשר "תחת של תינוק". זוהי למעשה נקודת השיא של אחד מטיפולי הדגל שפותחו במעבדות של כריסטינה השנה. כל זאת הודות להרכבם המזין של סיבי המשי – פיברואין וסריצין, שני סוגי חלבון התורמים למיצוק, חיזוק והגמשת העור. חלקו הראשון של הטיפול, אורך כשעה ומתמקד בניקוי אינטנסיבי ובהכנת העור לספיגה אופטימלית של סוגי החלבון המזינים. לאחר בניית מסכת המשי מתמוססים הסיבים הדקים אל תוך העור, והשלב הסופי מוקדש לניקוי נוסף והחדרת לחות.

כשנאלצתי לקום בתום הטיפול ולחזור הביתה להמשך שגרת יומי האפרורית, הייתי מרוצה, רעננה ומצוידת בחלבונים מזיני פרצוף, וזה כבר פלוס גדול. פלוס גדול עוד יותר נרשם בהמשך, כששמתי לב לעובדה שלהבדיל מטיפולי עבר שזיו פניהם התעמעם תוך שעות אחדות – השפעתם המיטיבה של סיבי המשי הורגשה גם בימים הבאים.

טיפול סיבי משי של כריסטינה

450־600 ש"ח. לבירור הקוסמטיקאית הקרובה: 816816־180