"חברים" מציגה: 10 טיפים לבידוד בדירת שותפים

במשך 10 עונות למדנו את הדמויות, ההרגלים שלהן ואיך הן נחלצות מסיטואציות מוזרות. זה הזמן לזקק את כל הידע המיותר הזה לטובת המשבר העולמי - וללמוד מה עושים ומה לא עושים כשתקועים בבית

ההוא עם כל הפוקר (מתוך "חברים")
ההוא עם כל הפוקר (מתוך "חברים")

1. זה הזמן ליצירתיות במטבח: כפי שהתגלה, לא בטוח בכלל שמחסני החירום הלאומיים מלאים, וייתכן שתמצאו את עצמכם בבית עם חומרי גלם שעל פניו לא הולכים יחדיו. ההמלצות של מוניקה: תבשיל צדפות מעושן עם ציפוי פריך של דגני בוקר, שעועית במיץ של עצמה, ולקינוח – תפוז מפוקפק.

מסיבת הפרידה של רייצ'ל (מתוך "חברים")
מסיבת הפרידה של רייצ'ל (מתוך "חברים")

2. ובאותה נשימה – אם אתם לא טובים בזה, עדיף שלא תבשלו. לא כולם צריכים לסבול כי אתם לא יודעים איך לקרוא מתכון.

אנחנו מעדיפים לחכות לחבילות הסיוע של הצבא (מתוך "חברים")
אנחנו מעדיפים לחכות לחבילות הסיוע של הצבא (מתוך "חברים")

3. אין זמן מתאים יותר מבידוד כדי לגלות עד כמה אתם מכירים את האנשים שאתם חיים איתם. אספו את כל חומרי היצירה בבית והכינו את משחק השאלות הגדול. הקטגוריות: פחדים, היסטוריה עתיקה, ספרות והכל במשפחה (והנה החידון המקורי – בואו לגלות עד כמה אתם מכירים את הדמויות).

ההוא עם הטריוויה (מתוך "חברים")
ההוא עם הטריוויה (מתוך "חברים")

4. אם אתם גרים בדירת שותפים, כבדו את הגבולות שלהם. את הסנדביץ' עוף שאמא הכינה להם אף אחד לא יוכל להחליף, ואם הוא שמור במקרר במדף של השותף עם פתק מאיים – זה סימן טוב שעליכם לחפש משהו אחר לאכול.

5. אנחנו יודעים שזה מפתה, אבל אל תשלחו יד לקלטות וידאו נוסטלגיות מהתיכון. זה מביך, משפיל ולא יהיה לכם אאוטלט לכל השנאה העצמית שתצוף (אלא אם אתם במקרה מתארחים אצל הקראש המיתולוגית).

6. אם מסיבה מסוימת תהיה פה הפסקת חשמל, זה לא הזמן להתוודות על רגשות האהבה שלכם בפני השותף או השותפה לדירה. באחריות.

7. ליל הסדר מתקרב, ויש סיכוי לא קטן שתצטרכו להעביר אותו עם השותפים שלכם. טיפ קטן: אם הם אנשים תחרותיים, בשום אופן אל תצאו להתאוורר יחד במשחק כדור בזמן שהאוכל בתנור. אחרת ארוחת החג שלכם תהיה צנים עם קוטג'.

בתמונה: לא משחק ידידותי (מתוך "חברים")
בתמונה: לא משחק ידידותי (מתוך "חברים")

8. בידוד הוא לא הזמן להכעיס את האנשים שאיתם אתם חיים. גם אם אתם תקועים יחד באותה דירה, הם ימצאו דרכים יצירתיות לגרום לכם להתחרט על זה. נגיד, להכניס אתכם לבידוד בתוך ארגז.

נתנו רעיון (מתוך "חברים")
נתנו רעיון (מתוך "חברים")

9. אם השותף או השותפה שלכם רוצים להביא כלב – אל תמציאו אלרגיות. קודם כל, כי הם כבר הביאו אותו לפני שלושה ימים ולא שמתם לב. שנית, אנשים מרשעים חושבים שהקורונה הוא תירוץ לנטוש אותם ברחוב, וזה בדיוק הזמן לאמץ אחד.

10. דאגו לרכוש קונדומים מבעוד מועד. אין לדעת אם אתם אלו שתצטרכו לאכלס מחדש את העולם.

הוי, ג'ואי (מתוך "חברים")
הוי, ג'ואי (מתוך "חברים")