טכנאי מזגנים מומלצים בתל אביב

התקלקל המזגן? אתם כבר מנסים לקרר את הזיעה הניגרת עם קוביות קרח? אלה טכנאי המזגנים המומלצים של Time Out

מזגן (צילום: שאטרסטוק)
מזגן (צילום: שאטרסטוק)

שי כהן מיזוג אוויר

טלפון: 0504080384

"אני שם את טובת הלקוח לפני טובתי, אכפת לי מהלקוח ולא רק מהתשלום. חשוב לתת שירות כמו שצריך עם החומרים והאביזרים הטובים ביותר שיש ומחיר הוגן. אני אוהב את העבודה כי בכל יום אני נתקל באנשים אחרים, כל יום זה משהו חדש. אנחנו מביאים משב רוח רענן ללקוחות וזאת המטרה הגדולה – לצנן את הקיץ".

שי כהן ושותפו רומן קוצ'קין (צילום: דין אהרוני)
שי כהן ושותפו רומן קוצ'קין (צילום: דין אהרוני)

 

ויקטור זוהר – זוהר תיקונים

טלפון: 0538321269

הלקוחות הוותיקים והחדשים של ויקטור זוהר מספרים על טכנאי נעים ומקצועי, שמגיע בזמן ופותר את הבעיות במהירות. מלבד מקצעויות, התושבים שויקטור ביקר אצל מעידים על מחירים הוגנים מאוד בהשוואה לאלה שרווחים בשוק. חוץ ממזגנים, ויקטור יטפל לכם גם במקררים, במכונות ומייבשי הכביסה, מדיח כלים, תנורים ומיקרוגלים.

ישראל אורלנצ'יק – המרכז לקירור

טלפון: 0505258744

ישראל אורלנצ'יק הוא טכנאי מזגנים בעל ותק של למעלה מ-25 שנה. מה שאומר שמדובר בטכנאי מקצועי ואמין שפגש כמה וכמה לקוחות וגם מזגנים בחייו.

רועי ושמואל מיזוג אוויר

טלפון: 0502323647

שמואל ורועי הם בעלי ניסיון רב במקצוע שמבטיחים לעמוד בסטנדרטים הכי גבוהים של שירות ומקצועיות. בנוסף, צמד הטכנאים מגיעים לכל אזור גוש דן ועונים בכל יום ובכל שעה ומתמחים בכל מיני המזגנים ובכל סוגי המקררים.

מזגן (צילום: שאטרסטוק)
מזגן (צילום: שאטרסטוק)

רונן קור

טלפון: 0526611642

רונן קור (זה כנראה לא שם המשפחה האמיתי שלו) עובד במקצוע כבר למעלה מ-15 שנים. חוץ מתיקונים, רונן גם מתקין ומוכר מזגנים מכל הסוגים בכל איזור גוש דן והסביבה.