היי לך! טמפון הוויד שעומד לשנות את המשחק

הכירו את פתיליית הקנאביס - מוצר טבעי לחלטין עם שמן קנאביס ותוצרים נוספים של הצמח הירוק שמקל על כאבי מחזור, כולל התכווצויות. צעד גדול לטבע, צעד ענק לאחיותנו הנשים

פתיליית קנאביס. צילום מסך
פתיליית קנאביס. צילום מסך
6 בנובמבר 2017

השימוש המגוון בוויד, על כל גווניו סוגיו, התרחב לאחרונה עם המצאתם של טמפוני המריחואנה, שאמורים לעזור בעניין ההתכווצויות וכאבי מחזור אחרים לזאת שמשתמשת בהם. כן כן, מה ששמעתן. המותג Foria החליט לקחת את התכונות המרגיעות של צמח הקנאביס ולרכז אותן לתוך פתיליית בד שלדברי החברה בטוחה לחלוטין לשימוש והינה מוצר טבעי שמכיל שמן THC (המרכיב הפסיכואקטיבי הפעיל בצמח הקנאביס), מיצוי CBD (קנאבידיול, הרכיב הלא-פסיכואקטיבי של הקנאביס) וחמאת קקאו אורגנית.

פתיליית קנאביס. צילום מסך
פתיליית קנאביס. צילום מסך

אנני קינג בת ה-32 התנסתה במוצר החדשני והיתה מרוצה מהחוויה. "הייתי קצת לחוצה", אמרה למגזין האינטרנטי KIND, "אבל גם התרגשתי. היו לי פחות התכווצויות והרגשתי שהמוצר מרגיע ומפחית את הכאב". המוצר מגיעה באריזה של ארבע יחידות ועולה 35.20 דולר – לא זול אבל מסקרן מאוד. 

בחברה נמנעים מלהגדיר את הפתילייה שלהם כ"טמפון" מכיוון שהמוצר לא סופג לגמרי את הדימום אבל כן משפיע על כאבי מחזור שנלווים לווסת החודשית. לכן למשל הוא עשוי להיות רלוונטי במקרים של צירים או כאבי לידה. אגב, מוצר דומה גם קיים בחברה Whoopi & Maya בראשות וופי גולדברג.

כך או כך, לנו זה גרם לחשוב על שילוב ייחודי – שימוש בפתיליית הוויד תוך כדי לבישת תחתוני ספיגת הווסת (למי שלא מכירה-זה הסיפור). אה, ויום חופש מהעבודה. תודו שזה שילוב מושלם.

נשים קוטפות קנאביס ברינה. שאטרסטוק
נשים קוטפות קנאביס ברינה. שאטרסטוק

המכון הפרטי והמקצועי לרפואת האם והתינוק "The Birth Institute", תומך ומקדם שימוש בצמח הקנאביס כתרופה טבעית לכאבי לידה ועובד על פיתוחים משל עצמו שיחדירו מוצרים דומים לשימוש מסחרי.

בנתיים, החברים ב- Foria לא שוקטים על השמרים ומפתחים שמן קנביס לשימושים אחרים – כמו למשל חומר סיכה להעצמת האורגזמה וחומר דומה שנועד לשימוש בזמן מין אנאלי. בכל מקרה, נראה שהמדע והטבע סופסוף עושים צעדים בכיוון הנכון למען בריאות והנאת האישה, ואנחנו בעד. מאוד בעד.