בשורה בעולם ההובלות? אפליקציה חדשה מנסה לעשות סדר בתחום

האפליקציה החדשה TRANZIT מאפשרת להזמין שירות הובלה מבוסס קריטריונים ועל סמך זמינותם ומיקומם של המובילים עצמם תוך 90 דקות לכל היותר

הובלות (Shutterstock)
הובלות (Shutterstock)
17 במרץ 2019

"מוביל אמין וזול???": אפליקצייה חדשה העונה לשם TRANZIT, מנסה לשים לסוף לשאלות הללו שחוזרות ומציפות את הפיד בפייסבוק בקבוצות למיניהן ולעשות לעולם ההובלות את מה שהאפליקציות למיניהן עשו לעולם המוניות. האפליקציה, שזמינה להורדה באנדרואיד ובימים הקרובים גם באייפון, תחבר בין לקוחות שצריכים הובלה לבין המובילים עצמם, בזמינות של עד כ-90 דקות. האפליקציה תאפשר ללקוח לקבל כמה סוגים של הובלה שיהיו מסווגות לפי קרבה גאוגרפית, גודל המשאית, לוח הזמנים של המוביל ואופי ההובלה. עבור המובילים, אותן הובלות יהיו מתוכננות לזמנים הפנויים ויישלחו אליהם על פי מיקום וזמינות.

השירות פועל בכל רחבי הארץ וכעת רשומים בפלטפורמה כ-500 מובילים שעברו סינון. TRANZIT עובדת בימים אלה על גיוס מובילים נוספים. כמו האפליקציות החברות, גם כאן הלקוח מזין את פרטי ההובלה למערכת (כתובת, יעד, תחנות עצירה ותמונות של הפריטים) ואלה מגיעים למובילים הפוטנציאליים שנמצאים באזור. האחרונים שולחים הצעת מחיר ללקוח ולאחר סיכום המחיר, הלקוח מזין את פרטי התשלום.

TRANZIT
TRANZIT

"המערכת שפיתחנו באה לפתור שתי בעיות עיקריות שאיתן מתמודדים המובילים ומזמיני ההובלה", אומר אליהו ממן, מייסד TRANZIT. "ראשית להוות נקודת מפגש מרכזית בין מובילים לבין לקוחות עסקיים ופרטיים וניסיון לפתור את הבעיה כי 45% מהמשאיות הנוסעות בכבישים הן ריקות או לא מנוצלות דיו. היתרון של המערכת גורם לכל ספק שירות הובלות להפוך את המשאית שחוזרת לנסיעה רווחית ויעילה".