יום הקולנוע הבינלאומי חוזר: הסרטים שתוכלו לראות ב-10 ש"ח

"רפסודיה בוהמית", "חיות הפלא", "ראלף שובר את האינטרנט" ועוד סרטים יוקרנו בעשרות בתי קולנוע בארץ במחיר סמלי של (בערך) עשרה שקלים. כל הפרטים על יום הקולנוע הבינלאומי

ראמי מאלק ב"רפסודיה בוהמית"
ראמי מאלק ב"רפסודיה בוהמית"
18 בנובמבר 2018

עוד לא התאוששנו מיום הקולנוע הישראלי וכבר נוחת כאן אחיו מעבר לים. יום הקולנוע הבינלאומי יתקיים ביום חמישי (22.11) בעשרות בתי קולנוע בכל רחבי הארץ במחיר מוזל – עשרה שקלים לסרט (ו-14 ש"ח לסרטי תלת מימד).

ביום הקולנוע הבינלאומי ישתתפו הסרטים המוקרנים בימים אלה בבתי הקולנוע, על פי לוח ההקרנות בכל מקום, בהם "רפסודיה בוהמית", "חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוול", "מפצח האגוזים וארבע הממלכות", "אלמנות", "ג'וני אינגליש 3.0" וגם הסרטים שעולים באותו יום: "ראלף שובר את האינטרנט", "קריד 2", ד"ר קנוק" "רובין הוד" ו"המשפחה שלי". בגזרה הישראלית תמצאו את "סיפור אחר" של אבי נשר, "אין בתולות בקריות" של קרן רפאל ו"שרוכים" של ינקול גולדווסר.

עוד כתבות מעניינות: 
"חיות הפלא" החדש מביא לקדמת הבמה את ההיטלר של הקוסמים
מיקי מאוס נולד כעכבר חצוף ואלים. למה זה השתנה?
הלך ליקומו: כל הופעות האורח של סטן לי בסרטי מארוול

כמו שחלקכם גילו (מחדש) ביום הקולנוע הישראלי, המחיר הנוצץ של עשרה שקלים לא לגמרי מדויק: בהזמנה דרך אתרי בתי הקולנוע הוא יעלה בכמה שקלים לפי תעריפי הרשתות המשתתפות – בהן יס פלאנט, סינמה סיטי, לב, רב חן וגלובוס מקס. הרשתות יציעו מחירים מיוחדים לסרטים שיוקרנו באולמות IMAX ,4DX ו-VIP.

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד