מה לראות ביום כיפור: ה-VOD חסום, נטפליקס משדרת כרגיל

השידורים המסחריים בטלוויזיה ממשיכים להתנהג כאילו 100% מאזרחי המדינה היהודים לא צופים בטלוויזיה ביום כיפור. רק נטפליקס משדרים כרגיל

VOD ביום כיפור. עצוב (צילום: אביב מזרחי)
VOD ביום כיפור. עצוב (צילום: אביב מזרחי)
26 בספטמבר 2017

יום כיפור בפתח, וכמו כל שנה הלחץ על ספקיות הטלוויזיה לפתוח את שידוריהן, לפחות את שירותי ה-VOD, גדל. אולם גם השנה, למרות שיושבת ראש מועצת הכבלים והלוויין ציינה בריאיון ב"הארץ" שתהיה מוכנה לשקול לאפשר שידורי VOD אם הוט ו-yes יפנו אליה, המסכים יהיו חשוכים – חוץ מאצל נטפליקס, שתכניה יהיו זמינים כרגיל.

ה-VOD אמנם לא זמין, אולם מי שיקליט מראש תוכניות או יוריד את תכני ה-VOD לפני כניסת יום כיפור יוכל לצפות בהם. הערוצים הזרים יהיו פתוחים גם הם, בהם ערוצי ספורט זרים, ערוצי טבע וערוצי חדשות מהעולם.

>> 50 סדרות להעביר איתן את יום כיפור
>> סרטים שווים לצפייה ביום כיפור

גם בפרטנר TV שירות ה-VOD לא יפעל, אולם התכנים מיוטיוב ונטפליקס יהיו זמינים לצפייה. אותו הדבר תקף גם בסלקום TV, שם לא ניתן לצפות ב-VOD, אולם הערוצים הזרים יהיו זמינים. בשני השירותים – סלקום ופרטנר – ניתן להשתמש בשירותי ההקלטות מראש.

מלבד זאת, הערוצים 1, 2 ו-10 כמובן יחשיכו את מסכיהם על פי החוק, אולם באינטרנט יהיה ניתן לצפות בתכניהם. באתר של "כאן" ניתן יהיה לצפות בכל התכנים כמו בכל יום, כולל סדרות מקור, סרטי דוקו, פודקאסטים ועוד.

[interaction id="59ca63ef62ad140001dcb6a4"]