יומן מסע: מאחורי הקלעים של הטור האירופי של קאט אאוט קלאב

הרבה שלג, בעיות עם הוואן, שפעת ואלכוהול - מה עובר על להקה בת 7 חברים בסיבוב בגרמניה ואוסטריה באמצע החורף? קאט אאוט קלאב מספקים מבט מבפנים במיוחד ל-TimeOut

קאט אאוט קלאב. צילום: ליאור כתר
קאט אאוט קלאב. צילום: ליאור כתר
26 בינואר 2017

זה התחיל מהרבה שלג ובעיות עם הוואן והמשיך עם שפעת קשה שטופלה בהרבה אלכוהול ומעט שעות שינה, אבל כנראה שככה זה סיבוב הופעות באירופה באמצע ינואר. הקאט אאוט קלאב יצאו לטור ראשון בגרמניה ואוסטריה ואתר TimeOut מלווה אותם בתמונות וסיפורים מחיי הרוקנ'רול.

חברי הלהקה (ניצן חורש, דורון טלמון, בן גולן, שי רוט, רועי בר יהודה, ירון שראל, איתי מנבר והסאונדמן יובל כפיר) מנוסים בסיבובי הופעות בחו"ל, והלהקה אף הופיעה בפסטיבל פרימוורה היוקרתי, אבל לצאת לטור בהרכב כל כך גדול זו משימה לא פשוטה. חובבי מוזיקה מכירים את הסיפורים, אבל עכשיו אנחנו נותנים טעימה בזמן אמת.

לכן ביקשנו מהלהקה לשתף אותנו בחוויות מהדרך, מהעיניים שלהם. וכדי להרגיש כאילו אנחנו שם איתם, הנה מה שהם שומעים בוואן בין ההופעות:

עכשיו נעביר את השרביט ללהקה, שתספר לנו מה עבר עליה בימים הראשונים של הסיבוב:


צילום: בר זבדה
צילום: בר זבדה

יש לנו סיבוב של 7 הופעות, לילה אחר לילה ברחבי גרמניה ואוסטריה. אוכל נורמלי, שינה – אלה דברים לוקסוס, כך שאין מצב לצאת לטור כזה, ועוד בטמפרטורות מתחת לאפס, ולא לחזור חולה. אבל להגיע מראש קודח? זה הישג. זוהי דורון שלנו. למזלה – היא הבחורה בלהקה, עם שישה גברים משתינים מאחוריה.

צילום: בר זבדה
צילום: בר זבדה

איתי (שמאל) משנן מעברי תופים אחרונים בבקסטייג׳. איתי הוא המתופף המחליף שלנו, אנחנו מכירים אותו שבועיים ובינתיים הוא משהו-משהו. אבל יש לו עוד שבוע להתגלות כרוצח סדרתי, שווה לעקוב. בנגו (ימין) הוא הגיטריסט שלנו מאז ומעולם אז המשמעת שלו רופפת והוא ישן. חמש דקות לבמה.

צילום: בר זבדה
צילום: בר זבדה

אין הרבה מה להגיד. לא ברור מה קורה כאן. התעוררנו והתמונה הזו פשוט היתה. היינו אומרים שזה ״ניצן ושי עושים כושר״ אבל זה רעיון כל כך מופרך – אחד ודאי שיכור, השני בהיי של ויטמינצ׳יק אפרסק.

צילום: בר זבדה
צילום: בר זבדה

אין לנו בינתיים כל כך תמונות לייב, אבל משהו סמלי, עם קצת פילטר, יאללה. וזה לא שלא היו צלמים שהציעו להצטרף אלינו לטור – פשוט אין מקום. מי ידע שלא מייצרים בגרמניה וואן של יותר מ-9 מושבים? מי חשב להקים להקה של כל כך הרבה אנשים? שאלות יפות. אפילו לנהג אין מקום, אז אנחנו על ההגה. ביום השני כבר קישטנו את הוואן עם מכה חיננית בכנף, בטח לא ישימו לב.

הערב (26.1) הלהקה תופיע בברלין במועדון Badehaus, פתיחת דלתות: 19:00.

תמשיכו לעקוב, העדכון הבא בקרוב.