חנות קטנה ומטריפה: יין בכרם עברה דירה. אתם מוזמנים לכוסית

החנות הבוטיקית עברה מרחוב רמב"ם לצומת הרחובות נחלת בנימין-גרוזנברג ואפשר עכשיו לשבת בה לכוסית אחת או חמש. אנחנו בכלל ממליצים לכם הסתובב באזור

"יין בכרם". כבר לא בכרם, אבל לגמרי הרבה יותר שווה. צילום: מערכת טיים אאוט
"יין בכרם". כבר לא בכרם, אבל לגמרי הרבה יותר שווה. צילום: מערכת טיים אאוט

זה לא סוד גדול שבמהלך הקורונה הפך היין למשקה הנבחר של רובנו. הזמנו ארגזים וכשהתאפשר קפצנו לחנות להצטייד. בארגזים. לפני 23:00, כמובן. בשוך הקורונה אנחנו שמחים לגלות שחלק מחנויות היין שנפתחו בשנה הזו מציעים כעת גם טעימות וישיבה במקום.

מקום כזה הוא "יין בכרם" שעבר באחרונה מרחוב רמב"ם ליד שוק הכרמל לנחלת בנימין 29, בפינת גרוזנברג וקרוב למדרחוב הקבוע. אגב נציין שהאזור כולו חווה באחרונה רנסנס עם מסעדת פרא החדשה, קפה נורדיניו ומקומות נוספים בהמשך הנחלה לכיוון דרום. אנחנו מקווים שבקרוב נרחיב עליהם. המקום פתוח משעות הבוקר, אבל אנחנו ממליצים להגיע לקראת ערב, לשבת לכוסית או שתיים או חמש, ואז לרכוש בקבוק הביתה.

יין בכרם נפתחה בסוף השנה שעברה על ידי אילן אמיר, שבימים שלפני המגפה היה סוכן ומשווק יין. אמיר עבד בתחום שנים ארוכות, הכיר כל יקב וכל זן ענב עפיץ יותר ופחות, אך הקורונה הפסיקה את עסקיו והוא החל למכור יין באופן עצמאי ובמשלוחים.

בשלב מסוים העסקים שגשגו, עד שהיה צורך לפתוח מחסן ולאחסן בו את כל היינות הרבים. המחסן הפך בהדרגה לחנות בוטיקית ונעימה שמציעה מבחר יינות אדיר. מאוסטרליה עד סלובניה, מצרפת עד צ׳ילה ומפורטוגל עד גרמניה. וכמובן, גם יינות משובחים תוצרת כחול לבן, שכן חלק מהחזון במקום הוא לעשות כבוד לתוצרת המקומית.
לפרטים נוספים