כמו גופה: "תוך כדי שאנחנו בפורפליי, הוא שאל אותי אם אני יודעת איך עושה גופה"

פרויקט סיפורי הסקס הגדול של Time Out: אוהב, כואב, מוזר, ביזאר, נעים, מפתיע, שקט, רועש, מרובה משתתפים או לבד. כולל כל הדירטי דיטיילז, ברור

פרויקט סיפורי הסקס (שאטרסטוק)
פרויקט סיפורי הסקס (שאטרסטוק)
6 באוגוסט 2017

 

ע. בת 28

"גרתי בחו"ל כמה שנים. כשהגעתי למדינה שעברתי אליה, ממש בשבוע-שבועיים הראשונים שלי שם, מישהו שלמד איתי בתיכון קישר אותי למישהו והבטיח שיהיה 'גוד טיים' ושהוא יראה לי את העיר. המעבר בין החלק הידידותי לחלק המיני היה חד.

באיזשהו שלב הגענו אליו. תוך כדי שהתמזמזנו, כשאנחנו כבר בלי יותר מדי בגדים, הוא ביקש ממני להירגע. אמר שאני 'יותר מדי זזה' והוסיף 'יש מצב שאת נרגעת?'. זה קרה עוד פעם-פעמיים תוך כדי שאנחנו בפורפליי ואז הוא שאל אותי אם אני יודעת איך אני עושה גופה. אשכרה ביקש ממני לשכב בלי זוז. לנשום נשימות כמה שיותר שקטות, שאני אחליט אם אני משאירה את העיניים פקוחות או סגורות ושלא אסתכל עליו. 'כמו גופה. בדיוק כמו גופה'.

נלחצתי, אבל הוא חייך, תפס אותי בקטע סקסי ואמר: 'מה אכפת לך לנסות דברים חדשים? מקסימום תהני'. זה הדליק אותי בקטע קינקי אז הסכמתי. הוא התיישב בצד השני של המיטה בזמן שאני מדמה גופה על המיטה. הסתכל עליי, התחיל להביא ביד ולעשות קולות רועשים של גניחה. אחרי דקה או שתיים שהוא נגע בעצמו, ביקשתי שהוא ייקח אותי הביתה מהר. זה היה מזעזע, אבל נשאר מזה סיפור מצחיק".

לכל הסיפורים >>
יש לכם סיפור סקס ששווה לספר? אנחנו מתים לשמוע >>