החורף כבר פה והוא עושה לכם חשק? כך תגידו להתראות לרווקות ושלום לאהבה

לא חסרים סיפורי זוועות על אונליין דייטינג. אתן תוהות למה אין גברים נורמליים בעיר הזאת? אתם לא מבינים איפה הבחורות המגניבות שהחברים שלכם היו מספיק חכמים כדי להכיר לפני כמה שנים בדרום אמריקה? ובכן, אנחנו יודעים להגיד לכם איפה יש סיכוי גבוה שתמצאו אותם, וזה ממש לא באפליקציות שבהן כל בחור שני משתמש בתמונה של ג'סטין טימברלייק. הלוואי שהיו כל כך הרבה ג'סטין טימברלייק'ס בעולם

זה אשכרה עובד. צילום: שאטרסטוק
זה אשכרה עובד. צילום: שאטרסטוק
21 בדצמבר 2017

תוכן שיווקי | אלפא 

נכון, יש לכם חיים מלאים, עבודה מהממת, שלל תחומי עניין שמעסיקים אתכם וחברים שהם אחים, אבל אתם עדיין הולכים לישון לבד (רוב הזמן, בסדר, לכולנו יש צרכים) ולא מבינים איפה החצי השני שהבטיחו לכם. אז אולי הגיע הזמן לעשות מעשה?

אנחנו יודעים, "חתונה ממבט ראשון" זה יותר מדי הארדקור עבורכם, לפחות בשנים הקרובות, אבל זה לא המקום היחיד שבו רווקים ורווקות עוברים תהליכי סינון ומיון כדי לחבר בין תחומי עניין. מתברר שתהליכים דומים קורים גם בפלטפורמת ההיכרויות אלפא. "מה שמיוחד אצלנו זה שיש הליך מיון", מספר שי אליס, מנכ"ל הפלטפומה. "עובדת אצלנו פסיכולוגית שמתמחה בהשמה, היא עוברת באופן ידני על כל מי שמבקש להתקבל לאתר שלנו, והפרמטר העיקרי הוא קריירה".

יגעת יגעת. צילום מסך מ"בנות"
יגעת יגעת. צילום מסך מ"בנות"

נכון, לאתרי היכרויות יצא מוניטין לא כל כך טוב – השם הוא לא תמיד השם האמיתי, שלא לדבר על התמונה או הגובה, אתם אף פעם לא יודעים עם מי אתם באמת מדברים וכו'. בדיוק בגלל זה באלפא החליטו לשנות את החוקים ולמפות את כל מי שרוצה לתקשר דרכו, בהתאם לצרכים של המשתמשים. "הרעיון לפלטפורמה נולד מתוך המחשבה שלאנשים עם שאיפות מקצועיות וקריירה משמעותית יש מכנה משותף, ושחיבור עם אנשים דומים יאפשר גם לייצר זוגיות, בטח כשכל מועמד עובר תהליך מיונים". ויש היגיון בדבריו: די הגיוני שבחור שמחזיק בדעות פוליטיות מסוימות לא ימהר להתחיל לצאת עם מישהי שדעתה הפוליטית הפוכה לחלוטין. כך גם אדם שבוחר לחיות אורח חיים טבעוני לעומת מישהי שלא מתחילה את היום בלי איזה סטייק טוב. מכנה משותף זה אחד הדברים המשמעותיים ביותר, לפחות בתחילתו של קשר, וחשוב לשים את הדברים האלה על השולחן.

כשהיפה פגשה את היחפן. צילום מסך
כשהיפה פגשה את היחפן. צילום מסך

תתפלאו אבל זה באמת עובד

האתר קיים כבר 11 שנים – נצח בתחום אתרי ההיכרויות, וכן, הרבה מזה נובע מהבדיקות הקפדניות. "יש מעין שומרת סף, היא מקפידה לסנן את מי שמתקבל לאתר. היום הרבה יותר קל לוודא אם מי שכתב שהוא מנכ"ל הוא אכן מנכ"ל ואם זה שמכריז שהוא רופא הוא אכן כזה. יש לנו מנגנון דיווח ואנחנו מאוד קנאים לו. לא היססנו לתבוע בעבר משתמשים על התחזות לאנשי מקצוע כאלה ואחרים או אפילו כאלה שדיווחו שהם רווקים אפילו שבפועל היו עם טבעת על האצבע. בסופו של דבר, זו בדיוק הייחודיות שלנו אל מול המתחרים".

אגב, אליס מציאותי – הוא יודע שגם קרייריסטים יכולים להיות דושבגס ושמנכ"ל חברת הייטק ממש לא יותר טוב או איכותי ממלצר, הוא פשוט מאמין שבסופו של יום אנחנו צריכים למצוא בן זוג שיהיה דומה לנו, לפחות בהשקפות העולם או בערכים הבסיסיים, גם אם כל השאר יהיה שונה בתכלית.

סלקציה לא הוגנת ומתנשאת? זה עובד. צילום: שאטרסטוק
סלקציה לא הוגנת ומתנשאת? זה עובד. צילום: שאטרסטוק

בעוד שיש כאלה שיגידו שהמבחנים של אלפא מייצרים סלקציה לא הוגנת ומתנשאת, חשוב להם לציין שזו לא המטרה. "חשוב לנו לשמור על צביון האתר כדי לייצר כמה שיותר פוטנציאל לקשר. הבדיקות האלה עושות בדיוק את זה – מבטיחות עד כמה שניתן יצירה של מכנה משותף שיוליד בתקווה גם אהבה".

מוכנים לומר שלום לרווקות? היכנסו