ארבעה ימים של הופעות: פסטיבל לולהפלוזה יתקיים השנה ביוטיוב

הפסטיבל ישדר הופעות חדשות לצד הופעות משנים קודמות - בהן של פול מקרטני, לורד, צ'אנס דה ראפר ועוד. הוא ייפתח בחמישי הקרוב - ובחינם

פסטיבל לולהפלוזה בברלין, 2019 (צילום: oseph Okpako/WireImage)
פסטיבל לולהפלוזה בברלין, 2019 (צילום: oseph Okpako/WireImage)

המחשבה על כך שלא נעמוד בהופעה שווה בעתיד הקרוב ממש מדכאת, אבל הפסטיבלים הגדולים מסרבים להיעלם, אפילו אם זמנית. החדשות האחרונות הן שפסטיבל לולהפלוזה האהוב יתקיים השנה ביוטיוב, בין התאריכים 30.7-2.8, וינסה לנתב את האנרגיות המטורפות שלו דרך המסך. בחינם, ברור שבחינם.

בהודעה שהתפרסמה באתר הפסטיבל נכתב כי במשך ימי הפסטיבל המקוון ישודרו יותר מ-150 הופעות – ישנות וחדשות. ההופעות החדשות יכללו אמנים בהם H.E.R, לואיס דה צ'יילד, אליסון וונדרלנד בלייב סט, Tank and the Bangas ועוד. הופעות העבר מלולהפלוזה כוללות את פול מקרטני, LCD Soundsystem, מטאליקה, יה יה יהז, לורד, צ'אנס דה ראפר, אאוטקאסט ועוד.

נוסף למופעים יהיו גם הופעות אורח של מישל אובמה והאקטיביסט בריאן סטיבנסון. מי שירצה מזכרת מהשנה ההזויה הזאת יוכל לרכוש מרצ'נדייז כמו כובעים, פאזלים, חלוקים ועוד דברים שאתם לא באמת צריכים.

לולהפלוזה הוא לא הפסטיבל היחיד שמשתף פעולה עם יוטיוב בתקופה המשונה הזו, אבל לשניים יש היסטוריה ארוכה – מדי שנה הפסטיבל מועבר בסטרימינג ביוטיוב בזמן אמת. השנה החליטו בפסטיבל לעודד את הצופים לתרום לשלוש עמותות שנבחרו, ומבטיחים להשוות את התרומות – עד 10 אלף דולר לכל עמותה.