רוק על גג המוזיאון: סדרת המופעים החדשה שתנצח את דיכאון הקורונה

מוזיאון ארץ ישראל יארח על הגג אמני אינדי במופעי שקיעה רוויי אלכוהול. בנוסף יקיים המוזיאון יריד מכירות של אמני הבינאלה לאומנויות ועיצוב ומפגשים עם האמנים

צמד הפולק JonZ (צילום: יח"צ)
צמד הפולק JonZ (צילום: יח"צ)

אחרי המופעים על גג בניין ההסתדרות – הגיע תורו של מוזיאון ארץ ישראל לנצל את הנדל"ן היפה שלו. החל מהשבוע, בכל יום חמישי יתקיימו על גג המוזיאון מופעי שקיעה שינסו להכניס לנו לחיים קצת שפיות. "לילות מוז"א" הוא מיזם מיוחד לביאנלה לאומנויות ולעיצוב, בשיתוף איגוד המוזיקאים החדש ואגף התרבות של עיריית תל־אביב.

את הסיפתח תעשה ביום חמישי הקרוב (23.7) בשעה 19:00 צליל דנין עם פופ מזרח תיכוני מאלבומה "רעבה ועצבנית" שייצא בקרוב. בשבועות הבאים יופיעו אשף הקונטרבס אדם בן עזרא עם גרוב ג'אז אוריינטלי, סאז (סאמח זאקוט) שייתן בראש עם היפ הופ בערבית ובאנגלית, פלורה (לירון משולם) וצמד הפולק JonZ.

בנוסף להופעות יתקיים במוזיאון יריד מכירה של הביאנלה לאומנויות ולעיצוב, שיציע מוצרי קרמיקה, זכוכית וצורפות של מיטב האמנים והמעצבים בישראל. היריד יתקיים בימי חמישי בין השעות 16:00-21:00, ובימי שבת בין השעות 11:00-14:00.

במסגרת היוזמה יתקיים גם פרויקט האמן הסודי, במסגרתו מוזמנים המבקרים למפגשים ושיחות עם אמני הביאנלה. מדי יום שלישי יתפרסמו באתר המוזיאון ובעמוד הפייסבוק שמות האמנים ושעות המפגשים.