התיאטרון עושה שוק: ליסין מרקט מוציא את הווינטג' מהמחסנים

הספה המטמטמת הזאת יכולה להיות שלכם. ליסין מרקט (צילום באדיבות תיאטרון בית ליסין)
הספה המטמטמת הזאת יכולה להיות שלכם. ליסין מרקט (צילום באדיבות תיאטרון בית ליסין)

החל מהערב ובמשך שלושה ערבים ברציפות יערוך תיאטרון בית ליסין יריד מיוחד וכיפי בפסאז' הוד, במסגרתו יימכרו פריטי לבוש ותפאורה ממחסני התיאטרון לצד דוכני מעצבים, מיצבי אמנות ותקלוטי תקליטנים. אנחנו חייבות את הספה הסגולה הזאת

לפני הרבה (הרבה) שנים, עוד לפני שהיו כאן קניונים, הפסאז'ים של אלנבי ודיזנגוף היו הדבר הכי לוהט בארץ. דעיכתם לאורך עשורים הייתה מכמירת לב, אבל עכשיו הגענו לנקודה שבה כל פסאז' הוא פצצת וינטג' שרק מחכה להתגלות, ובתיאטרון בית ליסין החליטו לעשות מעשה ויחזירו את עטרת פסאז' הוד ליושנה באירוע נהדר שיתחיל הערב ויסתיים ביום רביעי: במשך שלושה ימים ייצבע הפסאז' בצבעים רעננים עם מכירת יד שנייה ממחסני התיאטרון, דוכני מעצבים, עיצוב תאורה, מיצבי אמנות שיתארחו בחללים ברחבי הפסאז', כשבמקביל תעלנה גם ההצגות "אפס ביחסי אנוש" ו"הנאהבים והנעימים".

היום מוכרים תיאטרון. ליסין מרקט
היום מוכרים תיאטרון. ליסין מרקט

גולת הכותרת של האיוונט היא כמובן מכירת יד שנייה מעודפי התיאטרון, שכוללת לא רק תלבושות אלא גם תפאורות ופריטים מן העבר, וביניהם שמלות, בגדי קז'ואל, נעליים, תיקים, ספות, כורסאות, כיסאות, שולחנות ועוד חפצים ייחודיים ממחלקת האביזרים של התיאטרון. הפריטים יימכרו במחירים נוחים ויהיו זמינים לרכישה אך ורק בימי היריד.

במקביל, כאמור, יוצגו ברחבי הפסאז' מיצבי אמנות באוצרות רומי מלץ ודניאל רוזנקרנץ, ובהשתתפות בר אלון, בר זוטרא, יול שיפ ונמרוד לנדסמן, נינל טאיסלב, יונתן סוויד ודריה שושני (עיצוב תאורה: נדב ברנע), כולם אמנים ואמניות צעירים שהתאימו את מיצבי האמנות שלהם לחלל הפסאז' ויעניקו למבקרים חוויית שוטטות אמנותית בין חללי המכירה.בעמדת הדי.גיי תוכלו למצוא את נועה ארגוב (מחר), די.ג'יי בובו (היום) ודר לאור (מחרתיים), בין דוכני המעצבים תמצאו את Seeker's vintage, Odd Pearls' Nura וסדום, ועל השת"פים יהיו העסקים הסמוכים ליסין בר, פליקס, ג'וסה, פרוות אלסקה ואילנה הורן מעצבת אופנה.

בדיוק מה שחסר לנו בסלון. פריטי וינטג' בליסין מרקט (צילום באדיבות תיאטרון בית ליסין)
בדיוק מה שחסר לנו בסלון. פריטי וינטג' בליסין מרקט (צילום באדיבות תיאטרון בית ליסין)

ואם כל זה לא מספיק כיף לכם: בתיאטרון בית ליסין בחרו שתי הצגות כיפיות שמיועדות גם לקהל שלא מבקר בתיאטרון בדרך כלל, הקומדיה המוזיקלית "אפס ביחסי אנוש", והעיבוד הבימתי הקסום של "הנאהבים והנעימים", ויוצגו במהלך ימי השוק. הכניסה לאירוע חינמית אך הכניסה להצגה כרוכה בתשלום. מחזיקי כרטיס דיגיתל נהנים מהטבה מיוחדת (כרטיס ב-52 ₪ בלבד).

>> ליסין מרקט, 16.05-18.05 | 18:00-23:00 | פסאז׳ הוד (בית ליסין) – דיזנגוף 101| הכניסה חופשית