כמו בהוליווד: כך תתמסטלו בסטייל

הלאה הפומית, אהלן וויפורייזר מוזהב: עולם הסטלנים נפרד מהשרוול ועובר לחליפות משי ומקססות מזהב. כך תתמסטלו בסטייל הוליוודי

וויד ליאו. תמונה: גטי אימג'ס. עיבוד תמונה: רוי גיא
וויד ליאו. תמונה: גטי אימג'ס. עיבוד תמונה: רוי גיא
26 בינואר 2017

מה זה שווה אם יש לכם למבורגיני, יאכטה או אוסקר אם אתם לא יודעים לעשן בסטייל? הגיע הזמן לעשות תיקון עולם, לצאת מתדמית הסטלן המטונף ולרומם את הביזנס מהאיש הנושף והרושף לזה שמחזיק את הוויפורייזר בכיס של החליפה, לא מתפשר על הקוּש ועם זאת מקפיד על קוד לבוש. כן אנחנו מדברים אליך ליאונרדו דיקפריו, ראינו אותך מסתובב עם וייפורייזר מוזהב וחינני ולא יכולנו שלא להעריך. תודה שפתחת לנו את שער הגולדן וייפ, אנחנו נכנסים בכל הכוח.

תקשיבו לסנופ דוג
טיפים לוקחים מהמומחים, ואם מישהו מכיר מומחה גדול יותר מסנופ דוג הוא מוזמן להבין שהוא טועה. לראפר החביב יש ליין מוצרים שלם שקשור בוויד, החל בסוג הפרחים וכלה במאפרות וגריינדרים. הנה כלי העישון שלו (אפשר להשיג גם בארץ), שזכה לשם ג'י פן וכנראה שבצדק.

תתקדמו לטארט לימון חללי
חלאס עם הבראוניז, הבנו שאתם יודעים להכין עוגיות מדהימות, כל הכבוד. הגיע הזמן להתחיל לפנק את עצמכם במשהו טיפה יותר מתוחכם, כי מגיע לכם (ולחברים שלכם) את הטוב ביותר. קליק לטארט לימון שיחלע אתכם בכיף.

גולדן אייג'
מה זאת אומרת אין לכם וויפורייזר מוזהב? תכירו את חברם הקרוב של מעשני המיינסטרים של התקופה. אם אתם מעוניינים להגזים בענק אתם תמיד יכולים להזמין סט מהודר בהשראת ז'ול וורן (!!!) באווירת מסביב לעולם. זה סיפור אמיתי לגמרי.

בלי להתלכלך
אמנם הגריינדר הזה לא יוקרתי במיוחד והוא אפילו לא בצבע זהב, אבל הוא יעזור לכם להתמקצע בלהיות עצלנים בלי ללכלך את האצבעות. למהדרין – אפשר להצטייד במצית מופרך במיוחד, זה רק עושה שמח.

וופי יודעת מה טוב לכם
השחקנית האהובה יודעת דבר אחד או שניים על עישון. מומלץ לקרוא מה שיש לה להגיד בנושא – יש לה חברה שמייצרת וויד רפואי מיוחד נגד התכווצויות. זה מה שנקרא ניצול כוח למטרות טובות. בקרוב אצלכם אינשאללה.

ואפשר גם להתלבש יפה
כבודו של שרוול הלהבות במקומו מונח אבל הגיע הזמןו להקדם אבאלה. לינק לסווטשירט של תשוקה מתפרצת. לבעלי משרות שמחייבות חליפה – זכיתם.

לא להתנהג כמו איש שבור. להתנהג כמו טום הארדי.
טום הארדי מנסה לחסל אותנו ולא מהיום. ככה הוא מתנהג תחת השפעה ולכולנו יש רק דברים טובים ללמוד מזה.

Tom Hardy is down with US, ITs the unit not Bad Boy LMAO #nopuffyjuice #EFFENVODKA #FRIGO #SMSAUDIO

A video posted by 50 Cent (@50cent) on