לא רק שחיתויות: נוער לתת רוצה שתתעוררו ותגידו תודה

אלפי בני נוער ייצאו היום (שלישי) לקניונים, בתי חולים, בתי ספר ובתי אבות כדי לומר תודה לאנשים שאנו נוטים לקחת כמובן מאליו ולאתגר את הציבור הישראלי. אם גם אתם הולכים לאיבוד בגשם השיח הציבורי המנבא רעות, אתם מוזמנים לעצור ולומר תודה

תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת
תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת
16 בינואר 2018

תוכן שיווקי

המבצע החדש של ארגון לתת שיוצא לדרכו השבוע מבקש מכם לעצור, להתעורר ולומר תודה. כ־4,000 בני נוער ייצאו למאות מוקדי פעילות ברחבי הארץ ויחלקו גלויות מיוחדות שיחולקו לאנשים שאנחנו לוקחים כמובן מאליו – מאבטחים, מנקים, אחים ואחיות, נהגים ולוחמי אש.

"דווקא בעת שבה אנחנו עדים לחוסר סובלנות ולשיח ציבורי מוקצן ומתלהם, היוזמה של בני הנוער שלנו היא נקודת אור ותקווה", מספרת לימור היב, מנהלת נוער לתת. "האכפתיות, הרגישות והדאגה לאחר שמפגינים בני הנוער יכולים לשמש דוגמה לערכים שעליהם צריכה להיות מושתתת החברה הישראלית".

נוער לתת פותחים את העיניים. צילום: יח"צ
נוער לתת פותחים את העיניים. צילום: יח"צ

המבצע הארצי הראשון מסוגו הוא יוזמה של חניכי ומדריכי נוער לתת. מטרתו היא לאתגר את הציבור הישראלי שמתעטף בציניות וחשדנות, והוא יכלול אלפי בני נוער שיחלקו גלויות מיוחדות עם המסר "פותחים ת'עיניים ואומרים תודה". בני הנוער יזמינו את הציבור הרחב להשתתף ולהודות בעצמו לנותני השירות, ויחלקו את גלויות התודה לעוברים והשבים.

גלויית פותחים את העיניים. צילום: יח"צ
גלויית פותחים את העיניים. צילום: יח"צ

אנחנו לא יודעים מתי בפעם האחרונה אמרתם תודה אמיתית, אבל לגמרי קל ללכת לאיבוד בגשם השיח הציבורי המנבא רעות. נוער לתת טוען, ובצדק, שיש גם טוב, והוא מגיע בצורת נותני שירות שהם הוורידים והעורקים של החברה הישראלית. צאו לרחוב, קחו גלויה, פתחו את העיניים ואמרו תודה.