סוף סוף: רשת פריימרק תפתח סניף ראשון בתל אביב

אפשר לבטל את הטיסה לברלין: רשת האופנה הזולה מגיעה לישראל, והלוקיישן הנבחר הוא דווקא גן העיר

סניף פריימרק בגרמניה (צילום: Shutterstock)
סניף פריימרק בגרמניה (צילום: Shutterstock)
1 באפריל 2019

עדכון: 1 באפריל שמח. מצטערים אם שברנו לכם את הלב

חלום שמתגשם: פריימרק, רשת האופנה המוזלת והפופולרית בקרב ישראלים, מגיעה לתל אביב. הסניף הראשון של הרשת בישראל צפוי להיפתח בחודשים הקרובים והלוקיישן הנבחר מפתיע למדי – גן העיר, מתחם הקניות המנומנם שליד עיריית תל אביב. בהמשך צפויים להיפתח סניפים נוספים באשדוד, חיפה ומעלות תרשיחא.

עוד כתבות מעניינות:
ילד הפלא של מחניודה פתח מסעדה בתל אביב
פרידה מ"ברוד סיטי" ומשתי היהודיות הכי מגניבות בברוקלין
יהלומה לוי מציגה: בר חדש עם חלת לובסטר בתפריט

הסניף הישראלי צפוי להיות רחב ידיים ויכלול את מלאי המוצרים המגוון של הרשת – בגדי נשים, גברים וילדים, כלי בית, אביזרים ומוצרי טיפוח. הרשת הבינלאומית ידועה במחירים זולים במיוחד ונציגיה בישראל מבטיחים כי טווח המחירים יישאר קרוב לזה שניתן למצוא בסניפי הרשת בחו"ל.

בהודעה שמסר מנכ"ל החברה מארק פריי נאמר "בדיקה שעשינו גילתה שלמעלה מ-20 אחוז מהרכישות בסניפי הרשת באירופה הן של ישראלים בחופשה. אלה מספרים מדהימים. אנשים מחפשים את הסניפים בכל ביקור שלהם מחוץ לישראל. לא רצינו להתעלם מהאהבה הזאת".

גן העיר לא מזוהה כיום עם רשתות אופנה מבוקשות המיועדות לקהל צעיר, אך בהודעה לעיתונות נכתב כי פתיחת הסניף היא חלק מתהליך מיתוג מחדש של המתחם, שצפוי לקלוט מותגים נוספים מחו"ל בעתיד הקרוב. "אנחנו לא יכולים לחשוף את השמות של המותגים הבאים, כמובן", אמרה יפה חירות-אדמוני, שמנהלת את יחסי הציבור של המהלך. "אבל אני לא אגיד שזאת לא תהיה רשת מהמזרח הרחוק ששמה מתחרז עם פוג'י, או רשת אהובה מאוד על גנרלים שרוצים להראות קשוחים בסיורים בטחוניים בצפון".

יש שמועות על חזרה של סטארבקס לישראל. זה קשור אליכם?
"אני באמת לא יכולה לחשוף כלום, יקירה, בוודאי לא את קולקציית הפראפצ'ינו המיוחדת שתושק כאן בחנוכה הבא".

פתיחת פריימרק ישראל, שתתרחש ככל הנראה בקיץ הקרוב, ודאי תוביל לתורי ענק ולהיסטריה גדולה. אך לא כולם מתלהבים מהבשורות – לקוחה קבועה של הרשת, אנה שצובר (25), דווקא הביעה תרעומת: "כבר יש פה H&M, יש אורבן, עכשיו יהיה גם פריימרק – איפה נשאר לי לקנות בחו"ל? חצי מהארון שלי זה פריימרק, אני נוסעת לאירופה כל שלושה חודשים לקנות בגדים. בסוף אני אצטרך לקנות בחנויות של מעצבים מקומיים ומה זה אין לי זמן לחרא הזה".