המלצה אחת בלילה: הם אשדודים, הם כועסים, והם כאן בהופעה

מבוא הדודאים (צילום מסך מתוך עמוד היוטיוב של מבוא הדודאים)
מבוא הדודאים (צילום מסך מתוך עמוד היוטיוב של מבוא הדודאים)

לקראת לילה היסטורי בגגרין: הרכב ההיפ הופ האשדודי המסעיר "מבוא הדודאים" ישיק שם את האלבום שלו בהופעה מרובת אורחים וישרוף את העיר. הדבר הכי חם שיצא מאשדוד מאז הדגים של אידי

הרבה דברים טובים יצאו מאשדוד, אנחנו לא זוכרות כרגע מה בדיוק, למה אתם מלחיצים, פשוט הרבה דברים. נגיד ממש טעים באידי בדרך כלל ואכלנו טוב גם בפסקדו. רואים? הרבה דברים טובים. כך או כך, הדבר הטוב הבא שיוצא מאשדוד ומגיע הלילה לתל אביב זה מבוא הדודאים, הרכב ההיפ הופ האשדודי (נו) שמעורר התרגשות רבתי בסצינה.

מתן שרון, איש שאנחנו מאמינות לו בכל הקשור להיפ הופ והמבורגרים, סימן את ההרכב כאחד הדברים החמים והמדויקים שקורים כרגע בהיפ הופ הישראלי ואמר לנו שמדובר ב"שלישיית ראפרים מאשדוד (שזה כרגע המקום הכי חם לראפ בארץ) שעושים משהו בין דריל בריטי לטראפ ישראלי". לא הבנו כלום אבל אז לחצנו פליי והבנו הכל.

נכון יש את הבעיה הזאת עם היפ הופ ישראלי שהוא לא נשמע מאוד כועס? ובכן, מבוא הדודאים נשמעים כועסים מאוד, ואם הייתן מבלות כמה שעות באשדוד הייתן מבינות שזה אכן דבר מכעיס ביותר. הלילה הם ישיקו את האלבום החדש שלהם בגגרין, ועל פי המומחים זה עומד להיות אירוע היסטורי. "האנרגיה הטהורה שהחבורה הזו פולטת מדבקת כמו קרינה רדיואקטיבית", כתב מתן שרון, "בשניה ששמעת אותם אתה נגוע, אין דרך חזרה". עוד פרטים כאן. רוצו.

היפ הופ, עם כמה שקשה לי להודות בזה, הוא בראש ובראשונה אנרגיה. אני אדם של מילים, ולאורך השנים דאגתי תמיד להדגיש עד כמה…

Posted by Matan Sharon on Thursday, July 15, 2021