אלוף אגרוף: איך הפסקתי לפחד והתחלתי לאהוב פיסטינג

גם לנו זה נשמע מפחיד עד שקראנו את הטקסט הזה. פיסטינג, הוראות הפעלה

אגרוף הברזל. אילוסטרציה
אגרוף הברזל. אילוסטרציה
9 בפברואר 2017

מצד ימין של כותרת הביניים "טכניקות" בערך "פיסטינג" ב"וויקיפדיה" מופיע תצלום של כף יד שאצבעותיה צמודות זו לזו. בכיתוב התמונה נאמר שהיד אמורה ליצור צורת "מקור של ברווז". הטקסט שלצד התמונה, רציני וחמור סבר כמצופה מאנציקלופדיה, מסביר שלאחר יצירת המקור על המחדיר להימנע מדחיקתו בכוח אל תוך הווגינה או הרקטום (פעולה שכזאת, למקרה שתהיתם, מכונה פאנצ'ינג), אלא פשוט להפעיל לחץ מתון, לדאוג להרבה הרבה סיכוך ולהחליק אותו פנימה.

אף שאני רואה בעצמי אדם סוטה למדי שלא נרתע מהתנסויות מיניות, עד לפני שנתיים לא העליתי על דעתי שאי פעם אעשה למישהי פיסטינג. בפורנו המיינסטרימי האמריקאי ששטף את מכשירי הווידיאו ואת תחנות הכבלים הפיראטיות בישראל מאמצע שנות ה־80 פשוט לא עשו דברים כאלה. היו מציצות, היו זיונים ומובן שכל משגל הסתיים בגמירה המתבקשת על פניה של השחקנית נפוחת השיער וגזוזת הפוני, אבל דברים כמו פיסטינג לא עשו שם. רק בסרטים של גרמנים משונים שנראו זוועה ושודרו בכבלים לעתים ממש נדירות, העזו אנשים לדחוף אלו לאלו ידיים שלמות לגוף. זה נראה כל כך נורא עד שאפילו ליבידו משתולל של נער בן 15 יכול היה להיכבות לאיזה יום־יומיים.

אבל אז הגיעה ג'. נפגשנו זמן קצר אחרי שהיא יצאה ממערכת יחסים ארוכה ובפעמים הראשונות שלנו יחד היה לנו סקס סוער וחזק, אבל לא קינקי. אני הייתי די מבסוט, אבל מהר מאוד התברר שבמסגרת יציאתה לעולם היא הועידה לי תפקיד משמעותי יותר.

יום אחד, כששיחה ידידותית בוואטסאפ גלשה לסקסטינג פרוע, שאלתי אותה באיזה פורנו היא צופה והיא סירבה להשיב. "תנחש", היא דרשה בפלרטטנות הרגילה שלה. הניחושים שלי היו סטנדרטיים. נשים? שלישיות? שחורים? קשירות? אבל התשובות השליליות הגיעו זו אחר זו. בשלב מסוים נכנסתי ל־YouPorn, לחצתי על "קטגוריות" ועברתי על כל מה שהופיע שם. היא לא הייתה בעניין של חיות או השתנות או טרנסג'נדרים שמנים, ובטח שלא בעניין של בעלי זין קטן או של לטיניות או יפניות, אבל כשהגעתי לפיסטינג, היא השתתקה.

ההחלטה להיות זה שיגשים לה את הפנטזיה לא הייתה פשוטה, היא הייתה פשוטה מאוד. אם אתם רוצים תיאורים גרפיים לכו למקום אחר, אבל בהיותי אלטרואיסט בכל זאת אשאיר אתכם עם הוראות הפעלה מדויקות: היגיינה, גזיזת ציפורניים, הרבה סיכוך (אין צורך בתכשירים. ירידה טובה רציפה ומתמשכת בהחלט תעשה את העבודה), הדרגתיות ונחישות. זה אולי נראה בלתי אפשרי, אבל מתברר שרמת האלסטיות שחלקים מסוימים בגוף האנושי יכולים להגיע אליה היא באמת יוצאת דופן.

אה, ודבר אחרון: אולי כדאי שתשקלו לא לעשות את זה בפעם הראשונה שאתם נכנסים עם מישהי למיטה. בכל זאת, זה קטע של גרמנים.