מה לעשות השבוע? (13.3-19.3)

דויד פרץ משיק אלבום, ויקטוריה חנה מתכוננת לבכורה, דרור קרן עושה סטנדאפ ונעם רותם מזכיר מיהו גיבור הגיטרה המקורי (רמז: לא זה שדופק גיטרות על ראשים של מחבלים). אירועי השבוע השמחים

ויקטוריה חנה. צילום: אריק פוטרמן
ויקטוריה חנה. צילום: אריק פוטרמן
13 במרץ 2016

"מבראשית ועד אחרית הימים" – חברים שרים גבי שושן

אריאל זיבלר, מירי אלוני, אלי מגן, עוזי פוקס, שרי, חיים רומנו, דני שושן ועוד גיבורי סבנטיז יגיעו לאוזןבר, יתהו בסופו הטראגי של חברם גבי שושן וגם ישירו לזכרו. זה יהיה הרבה יותר מסתם עצוב. לפרטים נוספים.

"אישה בורחת מבשורה" – הבימה

סרבני בשורות, חסידי דויד גרוסמן, המתגעגעים לאפרת בן צור: העיבוד של חנן שניר לספר "אישה בורחת מבשורה" ימצק את דכאון יום ראשון לכדי דכאון הרבה יותר מבוסס –  וזה כבר משהו להתחיל איתו את השבוע. לפרטים נוספים.

דויד פרץ – השקת האלבום "ארץ שלא שם"

כותב המנוני הבלוז של הדרום, שלבו בבאר שבע וגופו יגיע השבוע ללבונטין 7 – דויד פרץ – משיק את אלבומו השני "ארץ שלא שם". הוא יביא איתו מדבר ואת רונה קינן – שזה כשלעצמו שילוב חמור ומלא יופי. לפרטים נוספים.

ויקטוריה חנה – מוזיאון תל אביב לאמנות

אם אתם לא רק חלק מהייפ ה"אלף-בית", אלא ממש צרכנים מסורים של היפ הופ ארמי וראפ שלקוח מהמקורות – הנה לכם גלוגה מרוכזת של אקלקטיות, שנרקחה במיוחד על ידי ויקטוריה חנה לקראת אלבום הבכורה העתידי. מרגישים ברי מזל? בסדר גמור. לפרטים נוספים.

דרור קרן – "מצד שני"

השותפים, הקולגות והחברים הכי טובים שלכם הם סטנדאפיסטים – אנחנו יודעים. בעצם גם אתם תהיו לואי סי.קיי בקרוב. זה בסדר גמור, אבל גם כדאי לתת לוותיקים לצאת משליטה לפעמים. דרור קרן במופע סטנדאפ לא לילדים עם חומרים שאינם שייכים בבלעדיות לדור ה-Y. לפרטים נוספים.

נעם רותם – אוזןבר

יש גיבורים שמנפצים גיטרות על ראשים של מחבלים, ויש גיבורי גיטרה מסוג חמוד יותר, כזה שמנגן אקורדים למשל. הנה נעם רותם: לא מנפץ גיטרות אבל כן את הלב.  ואם לא השתכנעתם, רק תקשיבו ל"חום אנושי". לפרטים נוספים.