מה רואים הלילה: ג'סיקה אלבה חוזרת לאקשן כאזהרת טריגר מהלכת

מלאך שחור. "אזהרת טריגר". צילום: יח"צ נטפליקס
מלאך שחור. "אזהרת טריגר". צילום: יח"צ נטפליקס

פייר התגעגענו: האישה הכי מרשימה בעולם, במיוחד כשהיא מחסלת אויבים, חוזרת לתפקיד לא שונה בהרבה מזה שהפך אותה לכוכבת בסרט נטפליקס חדש שאמור להיות ג'ון וויק, רק בהובלת אישה. והאישה הזו היא כאמור ג'סיקה אלבה. לא הבנו, למה עוד אתם מחכים?!

מי שאמר שנשים מעל גילאי ה-40 לא יכולות לככב בסרט אקשן כנראה מעולם לא פגש את ג'סיקה אלבה. וגם כנראה היה מיזוגן. מאז שפרצה בתפקיד חיילת העל מקס ב"מלאך שחור", אלבה הראתה היא הרבה יותר מדוגמנית שמסתפקת בפרצוף יפה, והעדיפה לסדר מחדש את הפרצוף לרצף האנשים האומללים שנקלעו לדרכה, ובכך הפכה לבחורת הקיק-אס הכי אדירה מאז שרה מישל גלר. יותר מעשרים שנה אחרי, ואלבה כבר עשתה לעצמה שם ככוכבת קולנוע וטלוויזיה במגוון ז'אנרים, ואפילו הספיקה הפסקה של 5 שנים ממשחק.

>> מכת מחץ: 15 הקרבות הכי מרשימים של המאה ה-21. לפחות בטלוויזיה

הסרט שהחזיר אותה למסכים – או לפחות, לנטפליקס – הוא "אזהרת טריגר", שמסמן חזרה של אלבה לז'אנר הפעולה, בתפקיד לוחמת קמנדו שחוזרת עיירת הולדתה כדי לפתור את תעלומת הרצח של אביה. אתם יודעים, אותו סיפור נושן שבסך הכל מספק קרקע פוריה עבור אלבה לרסק לכמה בחורים (וגם כמה בחורות, אנחנו כבר ב-2024) את הפרצוף (ועוד כמה איברים, אנחנו כבר ב-2024). ואלוהים כמה שהתגעגענו לראות אותה בועטת ככה.

מעבר לכך, הסרט הזה מסקרן גם בזכות האנשים שמאחורי המצלמה – אתם יודעים, אלו שלא נותנים או חוטפים בעיטות בפנים) – שכן זו היא הבכורה האמריקאית של הבימאית האינדונזית המהוללת מואלי שוריה, שעבדה עם תסריט של ג'וש אולסון ("היסטוריה של אלימות") וג'ון ברנקטו ("המשחק" של פינצ'ר) – כלומר, קאליבר גדול מאוד יחסית לנטפליקס, שממש רוצים ליצר סוג של ג'ון וויק בהובלת אישה. והם בחרו עבור האישה הזו את ג'סיקה אלבה, אז מי אנחנו שנתלונן? התגעגענו ממש, תביאי בעיטה.
"אזהרת טריגר", עכשיו בנטפליקס