מובילים מומלצים בתל אביב

עוברים דירה (צילום: Shutterstock)
עוברים דירה (צילום: Shutterstock)

סיימתם את מלאכת חיפוש הדירה המייגע וכעת נותר רק למצוא מוביל כדי סוף סוף לעבור? אלה המובילים המומלצים של Time Out

גילי רובין

טלפון: 052-4449144

לגילי יש ניסיון של 30 שנים בתחום והוא עוסק בהובלות גדולות וקטנות. הוא נודע גם בזכות ליבו הרחב, התנדבות מעוררת השראה, יושר, אמינות ומקצועיות. שמחנו לקרוא המלצות עליו ועוד יותר שמחים שיש בסביבה התל אביבית מובילים שכותבים עליהם דברי שבח כל כך יפים.

דוידוף הובלות – יגאל דוידוף

טלפון: 053-2765799

המלצה אחת שכבשה אותנו במיוחד מסכמת בפשטות: יגאל הוא מוביל שאפשר לסמוך עליו. מחירים הוגנים, הגעה בזמן ושירות מקצועי שמגיע עם סבלנות. אפשר למצוא ברשת לא מעט המלצות שמשבחות את השירות וגם כאלו שמעניקות אמינות לדירוגים שהוא מקבל באתרים לבחינת אנשי מקצוע.

מובילים באהבה – יעקב המוביל

טלפון: ‬052-2579260
פייסבוק

חרשנו לא מעט קבוצות פייסבוק וההמלצות על יעקב הופיעו בכמה שרשורים. מחמיאים לו על סבלנות, על צוות נעים ושקט. לא מעט כתבו שעברו עם החברה שלו כמה הובלות במהלך השנים ובאחת התגובות נכתב שמדובר באנשים שעושים כבוד לחפצים – אנחנו הכי בעד כבוד לחפצים, יש להם קשיי הסתגלות רציניים במעבר.

אפדייט הובלות

טלפון: 054-7428080

מדובר בחברת הובלות שלגמרי תשדרג לכם את המעבר הבא עם יחס אישי ומקצועי. הטלפון שלהם עובר בעיר מפה לאוזן וכולם מרוצים.

גיל המוביל – גיל אקספרס

טלפון: 058-6012112
פייסבוק

איזה כיף זה חרוזים בשמות עסקים, כבר סימן טוב. ממש כמו הכיף שהיה לנו שכשקראנו את ההמלצות החמות על גיל. הוא עוסק בכל סוגי ההובלות – מקטנות ועד גדולות ולכל אזורי הארץ. השירות שלו ממוקד, אמין ומקצועי.

מיכאל – הובלות השועל

טלפון: 0587495029

חברת הובלות השועל הוקמה על ידי בוגרי האוניברסיטה העברית בירושלים שהחליטו להוביל שינוי. אחרי שחלשו על עסקי ההובלות לסטודנטים בירושלים, נפתח גם הסניף התל אביבי. מה שמיוחד בשועלים, הוא העובדה שהם מתמחים בהובלות קטנות לסטודנטים ולסטודנטיות. הם מבטיחים לא לקרוע לכם את הכיס ולהעניק חוויית שירות יוצאת מן הכלל.

אורזים את הדירה לקראת מעבר (צילום: shutterstock)
אורזים את הדירה לקראת מעבר (צילום: shutterstock)

רמי אליצור – אליצור הובלות

טלפון: 0504777058

"תודה, תודה ושוב תודה!!" הגיבה לקוחה של המוביל רמי אליצור מ'אליצור הובלות'. הלקוחות מספרים על ג'נטלמן שגם בימים של חמים בהם ברור לכולם שהוא לחוץ ומזיע, עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמחירים שפויים.

עוד בעלי מקצוע שיסדרו אתכם:
מדבירים מומלצים בתל אביב 
טכנאי מזגנים מומלצים בתל אביב
מעבדות לתיקון טלפונים סלולריים בתל אביב

רם סקעת – רם-בוא הובלות

טלפון: 0546111558

המוביל רם סקעת (אין קשר להראל למיטב ידיעתנו), מעניק שירותי אריזה, הובלה ואחסנה. לא סתם הוא קורא לעצמו רם-בוא, סקעת מבטיח לעזור בצורה מקצועית ביותר ביום המעבר המלחיץ. מלבד דירות תל אביביות, סקעת מוביל גם במשרדים, עושה הובלות קטנות ומעניק שירותי מנוף.

צוות לעניין. רם-בוא הובלות (מתוך פייסבוק)
צוות לעניין. רם-בוא הובלות (מתוך פייסבוק)

ולרי ווצ'קביץ' – הובלות בסט

טלפון: 052-6299727

ולרי החסון יעביר את תכולת הדירה שלכם במקצועיות ובעדינות וידאג שאף אגרטל לא יישבר. הלקוחות מרעיפים שבחים ומספרים על מוביל מקצועי, אמין ונוח.

מובילים מומלצים (צילום: shutterstock)