"מועדון הבייביסיטר" חוזר: עיבוד לסדרת הספרים בדרך לנטפליקס

גל הנוסטלגיה לשנות התשעים לא עוצר, והפעם אלה קריסטי, מארי-אן, קלאודיה, סטייסי ודון שחוזרות לחיינו. סדרת הספרים האהובה משנות התשעים בדרך לטלוויזיה

עטיפת "מועדון הבייביסיטר: הרעיון של קריסטי"
עטיפת "מועדון הבייביסיטר: הרעיון של קריסטי"
3 במרץ 2019

מכורות "מועדון הבייביסיטר", התאחדו: חבורת הבנות הכי כיפית של הניינטיז חוזרת בעיבוד טלוויזיוני חדש מבית נטפליקס. הסדרה מיועדת לכל המשפחה, תכלול 10 פרקים וחמש דמויות אהובות מסדרת הספרים – קריסטי, מארי-אן, קלאודיה, סטייסי ודון – יככבו בה. רבי המכר כבר עובדו לסדרת טלוויזיה מבית HBO ב-1990 ולסרט ב-1995. רייצ'ל שוקרט (GLOW, "סופרגירל") תכתוב.

"מועדון הבייביסיטר" הוקם ב-1986, אז החלה הסופרת אן מ.מרטין לפרסם את עלילותיהן של קבוצת חברות בנות 12-13 בעיר בדיונית בקונטיקט, שכמובן מפעילות יחד שירות שמרטפות עבור תושבי העיר. מרטין כתבה את 35 הספרים הראשונים בסדרה בעצמה ובהמשך החלו לגבות אותה סופרי צללים. הסדרה הגיעה לסיומה בשנת 2000 עם לא פחות מ-213 כותרים, לרבות סדרות ספין-אוף שיועדו לקהל צעיר יותר או בוגר יותר. ב-2010 יצא לאור פריקוול המתרחש לפני אירועי הסדרה וכן כמה מהספרים המקוריים הגיעו שוב לחנויות במהדורה מחודשת. לאחרונה יצאה לאור בתרגום לעברית גרסה קומיקס לספר הראשון בסדרה, "הרעיון של קריסטי".

מליסה קוב, סמנכ"ל ילדים ומשפחה בנטפליקס, הסבירה: "הרעיונות של 'מועדון הבייביסיטר' עדיין רלוונטיים גם 30 שנה אחרי צאת סדרת הספרים המקורית. מעולם לא היה זמן מתאים יותר לספר סיפור מעורר השראה על העצמה של יזמות צעירות. המטרה היא לתרגם לתקופתנו את העלילות וההרפתקאות של קבוצת החברות האיקונים כך שהן ישקפו סוגיות עדכניות".